-
Відкриті торги
-
КЕП
електрична енергія
Оголошено тендер
1 501 000.00
UAH
Номер:
07bd80865a1c4b4db5f0a49334902f72
Ідентифікатор плану:
UA-P-2019-12-18-005718-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Знам'янська сільська рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04378474
Замовник:
Знам'янська сільська рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04378474
Очікувана вартість:
1 501 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
електрична енергія
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2019
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергія
КЕКВ:
2273 Оплата електроенергії
Дата опублікування:
18.12.2019 20:57
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума1 501 000.00 UAH