-
Відкриті торги
-
КЕП
електрична енергія
879 825.57
UAH з ПДВ
Номер:
cf4ab1794d50499b9ecd9df805b2bce5
Ідентифікатор договору:
UA-2019-12-18-003158-c-c1
Замовник:
Знам'янська сільська рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04378474
-
Контактна особа:
Чобану Олена Валентинівна +380485443216 krasnoznamenka2016@gmail.com http://znamyanska.gromada.org.ua
-
Адреса:
67211, Україна, Одеська область, Знам'янка, Генерала Плієва 30
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ "Одеська обласна енергопостачальна компанія" (ТОВ "ООЕК")
×
-
Код ЄДРПОУ:
42114410
-
Контактна особа:
Іванченко Євгеній Юрійович +380487052705 tender@ooek.od.ua
-
Адреса:
65007, Україна, Одеська область, місто Одеса, вулиця Мала Арнаутська, 88
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Номер договору:
88-ВЦ
Дата підписання:
20.01.2020 00:00
Період дії договору:
20.01.2020 00:00 - 31.03.2021 23:59
Сума договору:
879 825.57 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 146 637.59 UAH)
Оплачено:
879 825.57 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 146 637.59 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
електрична енергія
Кількість
500333 Кіловат-година
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
67211, Україна, Одеська область, Іванівський район, с. Знам'янка, вул. Генерала Плієва, 30
На карті
Внесені зміни
- Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
Номер:
d8c9075856684a3d8b52781fc762118c
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Зміна ціни за 1 кВт/год.
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
21.04.2020 00:00
Статус:
Опубліковано
- Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
Номер:
16d9472b1f0241c0a91c2ac97e756a05
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Зміна ціни за кВт/год.
Номер додаткової угоди:
2
Дата внесення змін до договору:
21.04.2020 00:00
Статус:
Опубліковано
- Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
Номер:
01d8eb16b871483993d4e6e5e5f7d50b
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Збільшення ціни за електричну енергію
Номер додаткової угоди:
3
Дата внесення змін до договору:
16.10.2020 00:00
Статус:
Опубліковано
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
- Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
Номер:
570a6e0c7ccc4fd887515501d5f8374a
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Зміна ціни за одиницю товару
Номер додаткової угоди:
6
Дата внесення змін до договору:
29.12.2020 00:00
Статус:
Опубліковано
- Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
Номер:
b47d0a8902214a67b0f71b3afdafd583
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Продовження строку дії договору для проведення процедури закупівлі
Номер додаткової угоди:
5
Дата внесення змін до договору:
29.12.2020 00:00
Статус:
Опубліковано