• Переговорна процедура
  • Безлотова
  • КЕП
  • Без аукціону

Електрична енергія, ДК 021:2015 - 09310000-5 Електрична енергія

Завершена

1 057 164.00 UAH з ПДВ
Номер: cebb85138c554f869263669ddc84a169
Внутрішній номер закупівлі: 8142596
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-01-15-002529-a   
Замовник: Знам'янська сільська рада
Контактна особа: Бащак Олена Євгенівна +380485443216 krasnoznamenka2016@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Згідно пункту 1 частини 2 ст. 40 Закону: якщо було двічі відмінено процедуру відкритих торгів, у тому числі частково (за лотом), через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій, визначеної цим Законом. При цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника процедури закупівлі не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації. Документи, що підтверджують наявність умов застосування переговорної процедури закупівлі: - Закон України "Про публічні закупівлі" (в редакції Закону України від 19.09.2019 № 114-IX); - ідентифікатор першої закупівлі: UA-2020-12-10-017122-c; - ідентифікатор другої закупівлі: UA-2020-12-28-006014-a.
Очікувана вартість: 1 057 164.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
електрична енергія
Код ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія
Кількість 476200 Кіловат-година
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 67211, Україна, Одеська область, Іванівський район, с. Знам'янка, за адресою замовника, об’єкти, які знаходяться на балансі Знам'янської сільської ради На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОПЕРАТОР ЕНЕРГІЇ"

Оскарження: 15.01.2021 12:22 - 26.01.2021 00:00
Ціна пропозиції 1 057 164.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
15.01.2021 12:22
Документи 2
Скарги 0

Контракти

Номер: bf749b96bfb545f2adc30b48453097a4
Ідентифікатор договору: UA-2021-01-15-002529-a-a1
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОПЕРАТОР ЕНЕРГІЇ"
Номер договору: 16
Сума договору: 1 164 196.80 UAH з ПДВ
Сума договору: 970 164.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 01.02.2021 00:00 - 02.03.2022 23:59
Дата підписання: 01.02.2021 00:00
Статус:
Виконаний
pdf
оператор енергии.pdf
pdf
дод угода _1.pdf
p7s
sign.p7s