-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Згідно коду ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різ...×-
Згідно коду ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні (код за НК 024:2019 «Класифікатор медичних виробів»): Планшет 96х2 ml з V-подібним дном, в упаковці по 10 шт. (61298 Планшет з ємностями для лабораторного аналізатора ІВД) – 56 упаковок.
- ID: UA-2022-01-25-012806-b
- Дата створення : 25.01.22
- Внутрішній номер закупівлі: 13762636
ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різніПропозиції розглянутіперіод кваліфікації завершився 1 656 днів назад
-
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Згідно коду ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різ...×-
Згідно коду ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні (код за НК 024:2019 «Класифікатор медичних виробів»): Фільтри знезолені біла стрічка d=11 см (пак. 100 шт.) (35433 Фільтр для механічного очищення води) – 5 шт.; Фільтри знезолені синя стрічка d=9 см (пак. 100 шт.) (35433 Фільтр для механічного очищення води) – 10 шт.; Фільтри знезолені синя стрічка d=11 см (пак. 100 шт.) (35433 Фільтр для механічного очищення води) – 10 шт.; Фільтри знезолені синя стрічка d=12,5 см (пак. 100 шт.) (35433 Фільтр для механічного очищення води) – 10 шт.; Фільтри знезолені синя стрічка d=15 см (пак. 100 шт.) (35433 Фільтр для механічного очищення води) – 10 шт.; Фільтри знезолені синя стрічка d=18 см (пак. 100 шт.) (35433 Фільтр для механічного очищення води) – 10 шт.; Фільтри АФА-ВП-20 (пак. 100 шт.) (43987 Фільтр для лінії забору проб газу) – 5 шт.; Папір індікаторний універсальний (пак. 100 шт.) (62048 Смужка для визначення рівня рН шлунка) – 9 шт.
- ID: UA-2021-10-27-001114-c
- Дата створення : 27.10.21
- Внутрішній номер закупівлі: 12168589
ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різніЗавершена -
-
-
Переговорна процедура
-
КЕП
-
Без аукціону
Згідно коду ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різ...×-
Згідно коду ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні (код за НК 024:2019 «Класифікатор медичних виробів»): (Білий медичний халат жіночий розмір 46 (11902 - Операційний халат багаторазового використання) – 4 штуки, Білий медичний халат жіночий розмір 48 (11902 - Операційний халат багаторазового використання) – 3 штуки, Білий медичний халат жіночий розмір 50 (11902 - Операційний халат багаторазового використання) – 6 штук, Білий медичний халат жіночий розмір 52 (11902 - Операційний халат багаторазового використання) – 6 штук, Білий медичний халат жіночий розмір 54 (11902 - Операційний халат багаторазового використання) – 5 штук, Білий медичний халат жіночий розмір 60 (11902 - Операційний халат багаторазового використання) – 1 штука)
- ID: UA-2021-08-31-000900-c
- Дата створення : 31.08.21
- Внутрішній номер закупівлі: 11301186
ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різніЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Згідно коду ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різ...×-
Згідно коду ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні (код за НК 024:2019 «Класифікатор медичних виробів»): (Білий медичний халат жіночий розмір 46 (11902 - Операційний халат багаторазового використання) – 4 штуки, Білий медичний халат жіночий розмір 48 (11902 - Операційний халат багаторазового використання) – 3 штуки, Білий медичний халат жіночий розмір 50 (11902 - Операційний халат багаторазового використання) – 6 штук, Білий медичний халат жіночий розмір 52 (11902 - Операційний халат багаторазового використання) – 6 штук, Білий медичний халат жіночий розмір 54 (11902 - Операційний халат багаторазового використання) – 5 штук, Білий медичний халат жіночий розмір 60 (11902 - Операційний халат багаторазового використання) – 1 штука)
- ID: UA-2021-07-23-003253-c
- Дата створення : 23.07.21
- Внутрішній номер закупівлі: 10839827
ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різніТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Згідно коду ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різ...×-
Згідно коду ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні (код за НК 024:2019 «Класифікатор медичних виробів»): (Білий медичний халат жіночий розмір 46 (11902 - Операційний халат багаторазового використання) – 4 штуки, Білий медичний халат жіночий розмір 48 (11902 - Операційний халат багаторазового використання) – 3 штуки, Білий медичний халат жіночий розмір 50 (11902 - Операційний халат багаторазового використання) – 6 штук, Білий медичний халат жіночий розмір 52 (11902 - Операційний халат багаторазового використання) – 6 штук, Білий медичний халат жіночий розмір 54 (11902 - Операційний халат багаторазового використання) – 5 штук, Білий медичний халат жіночий розмір 60 (11902 - Операційний халат багаторазового використання) – 1 штука)
- ID: UA-2021-07-06-003866-b
- Дата створення : 06.07.21
- Внутрішній номер закупівлі: 10603841
ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різніТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Закупівля для запобігання пандемії COVID-19
-
Без аукціону
33190000-8 - Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні- ID: UA-2021-06-08-001423-c
- Дата створення : 08.06.21
- Внутрішній номер закупівлі: 10231759
ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різніЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Згідно коду ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різ...×-
Згідно коду ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні (код за НК 024:2019 «Класифікатор медичних виробів»): Медична маска (50 шт./уп.) (35177 Маска хірургічна, одноразового застосування) – 60 упаковок
- ID: UA-2021-03-25-001962-c
- Дата створення : 25.03.21
- Внутрішній номер закупівлі: 9229821
ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різніЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Закупівля для запобігання пандемії COVID-19
-
Без аукціону
33190000-8 - Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні- ID: UA-2020-12-23-003831-c
- Дата створення : 23.12.20
- Внутрішній номер закупівлі: 7948649
ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різніЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Згідно коду ДК 021:2015 33190000-8 «Медичне обладнання та вироби медичного призначення різ...×-
Згідно коду ДК 021:2015 33190000-8 «Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні» (код за НК 024:2019 «Класифікатор медичних виробів»): Кріопробірка 2 мл градуйована круглодонна з зовнішньою різьбою, стерильна (50 шт/уп) (57834 - Кріопробірки для допоміжних репродуктивних технологій) – 10 упаковок; Кріопробірка 2 мл градуйована вільностояча з зовнішньою різьбою,стерильна (50 шт/уп) (57834 - Кріопробірки для допоміжних репродуктивних технологій) – 20 упаковок; Прозорі пробірки для ПЛР 0,2 мл з плоскою кришкою (960 шт./уп. ) (46238 – Стерильна пробірка) – 20 упаковок.
- ID: UA-2020-11-10-002217-b
- Дата створення : 10.11.20
- Внутрішній номер закупівлі: 7125465
ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різніЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Згідно коду ДК 021:2015 33190000-8 «Медичне обладнання та вироби медичного призначення різ...×-
Згідно коду ДК 021:2015 33190000-8 «Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні» (код за НК 024:2019 «Класифікатор медичних виробів»): Кріопробірка 2 мл градуйована круглодонна з зовнішньою різьбою, стерильна (50 шт/уп) (57834 - Кріопробірки для допоміжних репродуктивних технологій) – 10 упаковок; Кріопробірка 2 мл градуйована вільностояча з зовнішньою різьбою,стерильна (50 шт/уп) (57834 - Кріопробірки для допоміжних репродуктивних технологій) – 20 упаковок; Прозорі пробірки для ПЛР 0,2 мл з плоскою кришкою (960 шт./уп. ) (46238 – Стерильна пробірка) – 20 упаковок.
- ID: UA-2020-10-23-005669-c
- Дата створення : 23.10.20
- Внутрішній номер закупівлі: 6877758
ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різніТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Згідно коду ДК 021:2015: 33190000-8 «Медичне обладнання та вироби медичного призначення рі...×-
Згідно коду ДК 021:2015: 33190000-8 «Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні» (код за НК 024:2019 «Класифікатор медичних виробів»): Бокс 2-го класу біологічної безпеки серії «ББП-02» (40522 Бокс ламінарний) – 1 шт.
- ID: UA-2020-09-02-008391-b
- Дата створення : 02.09.20
- Внутрішній номер закупівлі: 6130526
ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різніЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Закупівля для запобігання пандемії COVID-19
-
Без аукціону
Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні- ID: UA-2020-09-02-000459-b
- Дата створення : 02.09.20
- Внутрішній номер закупівлі: 6119117
ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різніЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Згідно коду ДК 021:2015: 33190000-8 «Медичне обладнання та вироби медичного призначення рі...×-
Згідно коду ДК 021:2015: 33190000-8 «Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні» (код за НК 024:2019 «Класифікатор медичних виробів»): Бокс 2-го класу біологічної безпеки серії «ББП-02» (40522 Бокс ламінарний) – 1 шт.
- ID: UA-2020-07-27-005227-c
- Дата створення : 27.07.20
- Внутрішній номер закупівлі: 5722605
ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різніТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Закупівля для запобігання пандемії COVID-19
-
Без аукціону
Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні- ID: UA-2020-07-16-000570-b
- Дата створення : 16.07.20
- Внутрішній номер закупівлі: 5607500
ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різніЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Закупівля для запобігання пандемії COVID-19
-
Без аукціону
Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні- ID: UA-2020-07-14-000333-b
- Дата створення : 14.07.20
- Внутрішній номер закупівлі: 5574796
ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різніЗавершена -