• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Згідно коду ДК 021:2015 33190000-8 «Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні» (код за НК 024:2019 «Класифікатор медичних виробів»): Кріопробірка 2 мл градуйована круглодонна з зовнішньою різьбою, стерильна (50 шт/уп) (57834 - Кріопробірки для допоміжних репродуктивних технологій) – 10 упаковок; Кріопробірка 2 мл градуйована вільностояча з зовнішньою різьбою,стерильна (50 шт/уп) (57834 - Кріопробірки для допоміжних репродуктивних технологій) – 20 упаковок; Прозорі пробірки для ПЛР 0,2 мл з плоскою кришкою (960 шт./уп. ) (46238 – Стерильна пробірка) – 20 упаковок.

Згідно коду ДК 021:2015 33190000-8 «Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні» (код за НК 024:2019 «Класифікатор медичних виробів»): Кріопробірка 2 мл градуйована круглодонна з зовнішньою різьбою, стерильна (50 шт/уп) (57834 - Кріопробірки для допоміжних репродуктивних технологій) – 10 упаковок; Кріопробірка 2 мл градуйована вільностояча з зовнішньою різьбою,стерильна (50 шт/уп) (57834 - Кріопробірки для допоміжних репродуктивних технологій) – 20 упаковок; Прозорі пробірки для ПЛР 0,2 мл з плоскою кришкою (960 шт./уп. ) (46238 – Стерильна пробірка) – 20 упаковок.

Торги не відбулися

123 500.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 617.50 UAH
Номер: c6f3574697b84be9a6a888cabcab1847
Внутрішній номер закупівлі: 6877758
Ідентифікатор закупівлі: UA-2020-10-23-005669-c   
Замовник: Державна установа "Донецький обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України" в особі Маріупольської міської філії Державної установи "Донецький обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України"
Контактна особа: Терещенко Володимир Миколайович lcmariupol@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 123 500.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 617.50 UAH
Період уточнення: 23.10.2020 15:51 - 30.10.2020 00:00
Період прийому пропозицій: 23.10.2020 15:51 - 09.11.2020 12:00
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Кріопробірка 2 мл градуйована круглодонна з зовнішньою різьбою, стерильна (50 шт/уп) (57834 - Кріопробірки для допоміжних репродуктивних технологій)
Код ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні
Кількість 10 упаковка
Період постачання до 21.12.2020
Місце постачання 87534, Україна, Донецька область, Маріуполь, вул. Бахчіванджи, 57 На карті
Кріопробірка 2 мл градуйована вільностояча з зовнішньою різьбою,стерильна (50 шт/уп) (57834 - Кріопробірки для допоміжних репродуктивних технологій)
Код ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні
Кількість 20 упаковка
Період постачання до 21.12.2020
Місце постачання 87534, Україна, Донецька область, Маріуполь, вул. Бахчіванджи, 57 На карті
Прозорі пробірки для ПЛР 0,2 мл з плоскою кришкою (960 шт./уп. ) (46238 – Стерильна пробірка)
Код ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні
Кількість 20 упаковка
Період постачання до 21.12.2020
Місце постачання 87534, Україна, Донецька область, Маріуполь, вул. Бахчіванджи, 57 На карті