• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Згідно коду ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні (код за НК 024:2019 «Класифікатор медичних виробів»): (Білий медичний халат жіночий розмір 46 (11902 - Операційний халат багаторазового використання) – 4 штуки, Білий медичний халат жіночий розмір 48 (11902 - Операційний халат багаторазового використання) – 3 штуки, Білий медичний халат жіночий розмір 50 (11902 - Операційний халат багаторазового використання) – 6 штук, Білий медичний халат жіночий розмір 52 (11902 - Операційний халат багаторазового використання) – 6 штук, Білий медичний халат жіночий розмір 54 (11902 - Операційний халат багаторазового використання) – 5 штук, Білий медичний халат жіночий розмір 60 (11902 - Операційний халат багаторазового використання) – 1 штука)

Згідно коду ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні (код за НК 024:2019 «Класифікатор медичних виробів»): (Білий медичний халат жіночий розмір 46 (11902 - Операційний халат багаторазового використання) – 4 штуки, Білий медичний халат жіночий розмір 48 (11902 - Операційний халат багаторазового використання) – 3 штуки, Білий медичний халат жіночий розмір 50 (11902 - Операційний халат багаторазового використання) – 6 штук, Білий медичний халат жіночий розмір 52 (11902 - Операційний халат багаторазового використання) – 6 штук, Білий медичний халат жіночий розмір 54 (11902 - Операційний халат багаторазового використання) – 5 штук, Білий медичний халат жіночий розмір 60 (11902 - Операційний халат багаторазового використання) – 1 штука)

Торги не відбулися

15 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 75.00 UAH
Номер: 21dee93a56e24cc0b0022b667ad6d071
Внутрішній номер закупівлі: 10603841
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-07-06-003866-b   
Замовник: ДЕРЖАВНА УСТАНОВА «ДОНЕЦЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР КОНТРОЛЮ ТА ПРОФІЛАКТИКИ ХВОРОБ МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ» в особі МАРІУПОЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ ФІЛІЇ ДЕРЖАВНОЇ УСТАНОВИ «ДОНЕЦЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР КОНТРОЛЮ ТА ПРОФІЛАКТИКИ ХВОРОБ МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ»
Контактна особа: Терещенко Володимир Миколайович lcmariupol@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 15 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 75.00 UAH
Період уточнення: 06.07.2021 15:14 - 13.07.2021 00:00
Період прийому пропозицій: 06.07.2021 15:14 - 23.07.2021 12:00
Аукціон: з 26.07.2021 13:54
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Білий медичний халат жіночий розмір 46 (11902 - Операційний халат багаторазового використання)
Код ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні
Кількість 4 штуки
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 87534, Україна, Донецька область, Маріуполь, вул. Бахчіванджи, буд. 57 На карті
Білий медичний халат жіночий розмір 48 (11902 - Операційний халат багаторазового використання)
Код ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні
Кількість 3 штуки
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 87534, Україна, Донецька область, Маріуполь, вул. Бахчіванджи, буд. 57 На карті
Білий медичний халат жіночий розмір 50 (11902 - Операційний халат багаторазового використання)
Код ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні
Кількість 6 штуки
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 87534, Україна, Донецька область, Маріуполь, вул. Бахчіванджи, буд. 57 На карті
Білий медичний халат жіночий розмір 52 (11902 - Операційний халат багаторазового використання)
Код ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні
Кількість 6 штуки
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 87534, Україна, Донецька область, Маріуполь, вул. Бахчіванджи, буд. 57 На карті
Білий медичний халат жіночий розмір 54 (11902 - Операційний халат багаторазового використання)
Код ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні
Кількість 5 штуки
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 87534, Україна, Донецька область, Маріуполь, вул. Бахчіванджи, буд. 57 На карті
Білий медичний халат жіночий розмір 60 (11902 - Операційний халат багаторазового використання)
Код ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні
Кількість 1 штуки
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 87534, Україна, Донецька область, Маріуполь, вул. Бахчіванджи, буд. 57 На карті