-
Відкриті торги
-
КЕП
Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні
Оголошено тендер
15 000.00
UAH
Номер:
cd4bc89a2dfc43f790878773f22aa8bd
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-07-06-003084-a
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА «ДОНЕЦЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР КОНТРОЛЮ ТА ПРОФІЛАКТИКИ ХВОРОБ МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ» в особі МАРІУПОЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ ФІЛІЇ ДЕРЖАВНОЇ УСТАНОВИ «ДОНЕЦЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР КОНТРОЛЮ ТА ПРОФІЛАКТИКИ ХВОРОБ МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ»
×
-
Код ЄДРПОУ:
38531956
-
Адреса:
87534, Україна, Донецька область, Маріуполь, вул. Бахчіванджи, буд. 57
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА «ДОНЕЦЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР КОНТРОЛЮ ТА ПРОФІЛАКТИКИ ХВОРОБ МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ» в особі МАРІУПОЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ ФІЛІЇ ДЕРЖАВНОЇ УСТАНОВИ «ДОНЕЦЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР КОНТРОЛЮ ТА ПРОФІЛАКТИКИ ХВОРОБ МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ»
×
-
Код ЄДРПОУ:
38531956
-
Адреса:
87534, Україна, Донецька область, Маріуполь, вул. Бахчіванджи, буд. 57
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
15 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні
Примітки:
Внесення змін до річного плану згідно протоколу № 170 від 06.07.2021 р.
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
06.07.2021 13:30
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Білий медичний халат жіночий розмір 46 (11902 - Операційний халат багаторазового використання)
Кількість
4 штуки
Період постачання
(не задано)
Білий медичний халат жіночий розмір 48 (11902 - Операційний халат багаторазового використання)
Кількість
3 штуки
Період постачання
(не задано)
Білий медичний халат жіночий розмір 50 (11902 - Операційний халат багаторазового використання)
Кількість
6 штуки
Період постачання
(не задано)
Білий медичний халат жіночий розмір 52 (11902 - Операційний халат багаторазового використання)
Кількість
6 штуки
Період постачання
(не задано)
Білий медичний халат жіночий розмір 54 (11902 - Операційний халат багаторазового використання)
Кількість
5 штуки
Період постачання
(не задано)
Білий медичний халат жіночий розмір 60 (11902 - Операційний халат багаторазового використання)
Кількість
1 штуки
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума15 000.00 UAH