• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Згідно коду ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні (код за НК 024:2019 «Класифікатор медичних виробів»): Фільтри знезолені біла стрічка d=11 см (пак. 100 шт.) (35433 Фільтр для механічного очищення води) – 5 шт.; Фільтри знезолені синя стрічка d=9 см (пак. 100 шт.) (35433 Фільтр для механічного очищення води) – 10 шт.; Фільтри знезолені синя стрічка d=11 см (пак. 100 шт.) (35433 Фільтр для механічного очищення води) – 10 шт.; Фільтри знезолені синя стрічка d=12,5 см (пак. 100 шт.) (35433 Фільтр для механічного очищення води) – 10 шт.; Фільтри знезолені синя стрічка d=15 см (пак. 100 шт.) (35433 Фільтр для механічного очищення води) – 10 шт.; Фільтри знезолені синя стрічка d=18 см (пак. 100 шт.) (35433 Фільтр для механічного очищення води) – 10 шт.; Фільтри АФА-ВП-20 (пак. 100 шт.) (43987 Фільтр для лінії забору проб газу) – 5 шт.; Папір індікаторний універсальний (пак. 100 шт.) (62048 Смужка для визначення рівня рН шлунка) – 9 шт.

Згідно коду ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні (код за НК 024:2019 «Класифікатор медичних виробів»): Фільтри знезолені біла стрічка d=11 см (пак. 100 шт.) (35433 Фільтр для механічного очищення води) – 5 шт.; Фільтри знезолені синя стрічка d=9 см (пак. 100 шт.) (35433 Фільтр для механічного очищення води) – 10 шт.; Фільтри знезолені синя стрічка d=11 см (пак. 100 шт.) (35433 Фільтр для механічного очищення води) – 10 шт.; Фільтри знезолені синя стрічка d=12,5 см (пак. 100 шт.) (35433 Фільтр для механічного очищення води) – 10 шт.; Фільтри знезолені синя стрічка d=15 см (пак. 100 шт.) (35433 Фільтр для механічного очищення води) – 10 шт.; Фільтри знезолені синя стрічка d=18 см (пак. 100 шт.) (35433 Фільтр для механічного очищення води) – 10 шт.; Фільтри АФА-ВП-20 (пак. 100 шт.) (43987 Фільтр для лінії забору проб газу) – 5 шт.; Папір індікаторний універсальний (пак. 100 шт.) (62048 Смужка для визначення рівня рН шлунка) – 9 шт.

Завершена

9 800.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 49.00 UAH
Номер: 1c4a72b598a844439dfa221ce4560c6d
Внутрішній номер закупівлі: 12168589
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-10-27-001114-c   
Замовник: ДЕРЖАВНА УСТАНОВА «ДОНЕЦЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР КОНТРОЛЮ ТА ПРОФІЛАКТИКИ ХВОРОБ МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ» в особі МАРІУПОЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ ФІЛІЇ ДЕРЖАВНОЇ УСТАНОВИ «ДОНЕЦЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР КОНТРОЛЮ ТА ПРОФІЛАКТИКИ ХВОРОБ МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ»
Контактна особа: Терещенко Володимир Миколайович 380629533628 lcmariupol@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 9 800.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 49.00 UAH
Період уточнення: 27.10.2021 10:48 - 02.11.2021 00:00
Період прийому пропозицій: 27.10.2021 10:48 - 12.11.2021 12:00
Аукціон: 15.11.2021 14:39 - 15.11.2021 15:08
Період кваліфікації: 15.11.2021 15:08 - 18.11.2021 15:21
Період завантаження договору: 18.11.2021 15:21 - 08.12.2021 15:21
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Фільтри знезолені біла стрічка d=11 см (пак. 100 шт.) (35433 Фільтр для механічного очищення води)
Код ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні
Кількість 5 штуки
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 87534, Україна, Донецька область, Маріуполь, вул. Бахчіванджи, буд. 57 На карті
Фільтри знезолені синя стрічка d=9 см (пак. 100 шт.) (35433 Фільтр для механічного очищення води)
Код ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні
Кількість 10 штуки
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 87534, Україна, Донецька область, Маріуполь, вул. Бахчіванджи, буд. 57 На карті
Фільтри знезолені синя стрічка d=11 см (пак. 100 шт.) (35433 Фільтр для механічного очищення води)
Код ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні
Кількість 10 штуки
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 87534, Україна, Донецька область, Маріуполь, вул. Бахчіванджи, буд. 57 На карті
Фільтри знезолені синя стрічка d=12,5 см (пак. 100 шт.) (35433 Фільтр для механічного очищення води)
Код ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні
Кількість 10 штуки
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 87534, Україна, Донецька область, Маріуполь, вул. Бахчіванджи, буд. 57 На карті
Фільтри знезолені синя стрічка d=15 см (пак. 100 шт.) (35433 Фільтр для механічного очищення води)
Код ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні
Кількість 10 штуки
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 87534, Україна, Донецька область, Маріуполь, вул. Бахчіванджи, буд. 57 На карті
Фільтри знезолені синя стрічка d=18 см (пак. 100 шт.) (35433 Фільтр для механічного очищення води)
Код ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні
Кількість 10 штуки
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 87534, Україна, Донецька область, Маріуполь, вул. Бахчіванджи, буд. 57 На карті
Фільтри АФА-ВП-20 (пак. 100 шт.) (43987 Фільтр для лінії забору проб газу)
Код ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні
Кількість 5 штуки
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 87534, Україна, Донецька область, Маріуполь, вул. Бахчіванджи, буд. 57 На карті
Папір індікаторний універсальний (пак. 100 шт.) (62048 Смужка для визначення рівня рН шлунка)
Код ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні
Кількість 9 штуки
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 87534, Україна, Донецька область, Маріуполь, вул. Бахчіванджи, буд. 57 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "Югсинтез"

Оскарження: 18.11.2021 15:21 - 29.11.2021 00:00
Виявлена аномально низька ціна пропозиції
Початкова пропозиція 5 757.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
5 757.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
18.11.2021 15:21
Відповіді на вимоги 10
Документи 27
Скарги 0
ФОП Лашко Тетяна Вікторівна
Початкова пропозиція 8 900.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
8 900.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги 10
Документи 14
Скарги 0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ХІМЛАБОРРЕАКТИВ"
Початкова пропозиція 9 053.52 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
9 053.52 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги 10
Документи 43
Скарги 0

Контракти

Номер: aa197a272a8b499ca95802f256b647e1
Ідентифікатор договору: UA-2021-10-27-001114-c-b1
Постачальник: ТОВ "Югсинтез"
Номер договору: 110
Сума договору: 5 757.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 4 797.50 UAH без ПДВ
Період дії договору: до 31.12.2021 00:00
Дата підписання: 29.11.2021 09:00
Статус:
Виконаний
pdf
Договір 110.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
Додаткова угода.pdf
p7s
sign.p7s