• Відкриті торги
  • КЕП

Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні

Оголошено тендер

9 800.00 UAH
Номер: 3ceb622a80a24a20b62ddf7ba1417ef0
Ідентифікатор плану: UA-P-2021-10-27-000348-c
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: ДЕРЖАВНА УСТАНОВА «ДОНЕЦЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР КОНТРОЛЮ ТА ПРОФІЛАКТИКИ ХВОРОБ МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ» в особі МАРІУПОЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ ФІЛІЇ ДЕРЖАВНОЇ УСТАНОВИ «ДОНЕЦЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР КОНТРОЛЮ ТА ПРОФІЛАКТИКИ ХВОРОБ МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ»
Замовник: ДЕРЖАВНА УСТАНОВА «ДОНЕЦЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР КОНТРОЛЮ ТА ПРОФІЛАКТИКИ ХВОРОБ МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ» в особі МАРІУПОЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ ФІЛІЇ ДЕРЖАВНОЇ УСТАНОВИ «ДОНЕЦЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР КОНТРОЛЮ ТА ПРОФІЛАКТИКИ ХВОРОБ МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ»
Очікувана вартість: 9 800.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні
Примітки: Внесення змін до річного плану згідно протоколу № 279 від 27.10.2021 р.
Річний план закупівлі на: 2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Жовтень 2021
Класифікатор ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні
КЕКВ: 2220 Медикаменти та перев'язувальні матеріали
Дата опублікування: 27.10.2021 09:25

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Фільтри знезолені біла стрічка d=11 см (пак. 100 шт.) (35433 Фільтр для механічного очищення води)
Код ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні
Кількість 5 штуки
Період постачання (не задано)
Фільтри знезолені синя стрічка d=9 см (пак. 100 шт.) (35433 Фільтр для механічного очищення води)
Код ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні
Кількість 10 штуки
Період постачання (не задано)
Фільтри знезолені синя стрічка d=11 см (пак. 100 шт.) (35433 Фільтр для механічного очищення води)
Код ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні
Кількість 10 штуки
Період постачання (не задано)
Фільтри знезолені синя стрічка d=12,5 см (пак. 100 шт.) (35433 Фільтр для механічного очищення води)
Код ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні
Кількість 10 штуки
Період постачання (не задано)
Фільтри знезолені синя стрічка d=15 см (пак. 100 шт.) (35433 Фільтр для механічного очищення води)
Код ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні
Кількість 10 штуки
Період постачання (не задано)
Фільтри знезолені синя стрічка d=18 см (пак. 100 шт.) (35433 Фільтр для механічного очищення води)
Код ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні
Кількість 10 штуки
Період постачання (не задано)
Фільтри АФА-ВП-20 (пак. 100 шт.) (43987 Фільтр для лінії забору проб газу)
Код ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні
Кількість 5 штуки
Період постачання (не задано)
Папір індікаторний універсальний (пак. 100 шт.) (62048 Смужка для визначення рівня рН шлунка)
Код ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні
Кількість 9 штуки
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума9 800.00 UAH