-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Згідно коду ДК 021:2015 33190000-8 «Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні» (код за НК 024:2019 «Класифікатор медичних виробів»): Кріопробірка 2 мл градуйована круглодонна з зовнішньою різьбою, стерильна (50 шт/уп) (57834 - Кріопробірки для допоміжних репродуктивних технологій) – 10 упаковок; Кріопробірка 2 мл градуйована вільностояча з зовнішньою різьбою,стерильна (50 шт/уп) (57834 - Кріопробірки для допоміжних репродуктивних технологій) – 20 упаковок; Прозорі пробірки для ПЛР 0,2 мл з плоскою кришкою (960 шт./уп. ) (46238 – Стерильна пробірка) – 20 упаковок.
Тендер Prozorro UA-2020-11-10-002217-b
Згідно коду ДК 021:2015 33190000-8 «Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні» (код за НК 024:2019 «Класифікатор медичних виробів»): Кріопробірка 2 мл градуйована круглодонна з зовнішньою різьбою, стерильна (50 шт/уп) (57834 - Кріопробірки для допоміжних репродуктивних технологій) – 10 упаковок; Кріопробірка 2 мл градуйована вільностояча з зовнішньою різьбою,стерильна (50 шт/уп) (57834 - Кріопробірки для допоміжних репродуктивних технологій) – 20 упаковок; Прозорі пробірки для ПЛР 0,2 мл з плоскою кришкою (960 шт./уп. ) (46238 – Стерильна пробірка) – 20 упаковок.
Завершена
123 500.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 617.50 UAH
мін. крок: 0.5% або 617.50 UAH
Номер:
fb7b71b1f04f4f53b6fc9803d60afcf4
Внутрішній номер закупівлі:
7125465
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-11-10-002217-b
Замовник:
Державна установа "Донецький обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України" в особі Маріупольської міської філії Державної установи "Донецький обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38531956
-
Адреса:
87534, Україна, Донецька область, Маріуполь, вул. Бахчіванджи, 57
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Терещенко Володимир Миколайович lcmariupol@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
123 500.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
617.50 UAH
Період уточнення:
10.11.2020 12:15 - 16.11.2020 00:00
Період прийому пропозицій:
10.11.2020 12:15 - 26.11.2020 12:00
Аукціон:
27.11.2020 13:45 - 27.11.2020 14:06
Період кваліфікації:
27.11.2020 14:06 - 30.11.2020 10:24
Період завантаження договору:
30.11.2020 10:24 - 20.12.2020 10:24
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях5 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Кріопробірка 2 мл градуйована круглодонна з зовнішньою різьбою, стерильна (50 шт/уп) (57834 - Кріопробірки для допоміжних репродуктивних технологій)
Кількість
10 упаковка
Період постачання
до 21.12.2020
Кріопробірка 2 мл градуйована вільностояча з зовнішньою різьбою,стерильна (50 шт/уп) (57834 - Кріопробірки для допоміжних репродуктивних технологій)
Кількість
20 упаковка
Період постачання
до 21.12.2020
Прозорі пробірки для ПЛР 0,2 мл з плоскою кришкою (960 шт./уп. ) (46238 – Стерильна пробірка)
Кількість
20 упаковка
Період постачання
до 21.12.2020
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ Давидова Тетяна Миколаївна
Оскарження: 30.11.2020 10:24 - 11.12.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2175108801
-
Контактна особа:
Тетяна Миколаївна Давидава 380995305910 0995305910@UKR.NET
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, 49000, Дніпропетровська обл., місто Дніпро, вул.Ковалевської Софії, будинок 77, квартира 14
Оскарження: 30.11.2020 10:24 - 11.12.2020 00:00
Початкова пропозиція
123 160.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
123 160.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
30.11.2020 10:24
Документи
24
Скарги
0
АГЕЄВА ЛЮДМИЛА ІВАНІВНА
×
-
Код ЄДРПОУ:
3017613041
-
Контактна особа:
Людмила +380969998594 liudmila.ageeva@gmail.com
-
Адреса:
03115, Україна, м. Київ, Київ, пр-кт Перемоги 103, кв. 18
Початкова пропозиція
123 500.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
123 500.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
4
Скарги
0
Контракти
Номер:
30a2b0a56afe4f12b20a1b5fbacb4967
Ідентифікатор договору:
UA-2020-11-10-002217-b-b1
Постачальник:
ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ Давидова Тетяна Миколаївна
×
-
Код ЄДРПОУ:
2175108801
-
Контактна особа:
Тетяна Миколаївна Давидава 380995305910 0995305910@UKR.NET
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, 49000, Дніпропетровська обл., місто Дніпро, вул.Ковалевської Софії, будинок 77, квартира 14
Номер договору:
140
Сума договору:
123 160.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
до 31.12.2020 00:00
Дата підписання:
11.12.2020 09:00
Статус:
Виконаний