-
Відкриті торги
-
КЕП
Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні
Оголошено тендер
123 500.00
UAH
Номер:
80cd11176b20490c9189052cc14e1fc5
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-11-10-002187-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Державна установа "Донецький обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України" в особі Маріупольської міської філії Державної установи "Донецький обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38531956
-
Адреса:
87534, Україна, Донецька область, Маріуполь, вул. Бахчіванджи, 57
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Державна установа "Донецький обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України" в особі Маріупольської міської філії Державної установи "Донецький обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38531956
-
Адреса:
87534, Україна, Донецька область, Маріуполь, вул. Бахчіванджи, 57
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
123 500.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні
Примітки:
Внесення змін до річного плану згідно протоколу № 192 від 10. 11. 2020 р.
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні
КЕКВ:
2220 Медикаменти та перев'язувальні матеріали
Дата опублікування:
10.11.2020 12:12
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Кріопробірка 2 мл градуйована круглодонна з зовнішньою різьбою,стерильна (50 шт/уп) (57834 - Кріопробірки для допоміжних репродуктивних технологій)
Кількість
10 упаковка
Період постачання
(не задано)
Кріопробірка 2 мл градуйована вільностояча з зовнішньою різьбою,стерильна (50 шт/уп) (57834 - Кріопробірки для допоміжних репродуктивних технологій)
Кількість
20 упаковка
Період постачання
(не задано)
Прозорі пробірки для ПЛР 0,2 мл з плоскою кришкою (960 шт./уп. ) (46238 – Стерильна пробірка)
Кількість
20 упаковка
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума123 500.00 UAH