• Переговорна процедура
  • Безлотова
  • КЕП
  • Без аукціону

Згідно коду ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні (код за НК 024:2019 «Класифікатор медичних виробів»): (Білий медичний халат жіночий розмір 46 (11902 - Операційний халат багаторазового використання) – 4 штуки, Білий медичний халат жіночий розмір 48 (11902 - Операційний халат багаторазового використання) – 3 штуки, Білий медичний халат жіночий розмір 50 (11902 - Операційний халат багаторазового використання) – 6 штук, Білий медичний халат жіночий розмір 52 (11902 - Операційний халат багаторазового використання) – 6 штук, Білий медичний халат жіночий розмір 54 (11902 - Операційний халат багаторазового використання) – 5 штук, Білий медичний халат жіночий розмір 60 (11902 - Операційний халат багаторазового використання) – 1 штука)

Згідно коду ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні (код за НК 024:2019 «Класифікатор медичних виробів»): (Білий медичний халат жіночий розмір 46 (11902 - Операційний халат багаторазового використання) – 4 штуки, Білий медичний халат жіночий розмір 48 (11902 - Операційний халат багаторазового використання) – 3 штуки, Білий медичний халат жіночий розмір 50 (11902 - Операційний халат багаторазового використання) – 6 штук, Білий медичний халат жіночий розмір 52 (11902 - Операційний халат багаторазового використання) – 6 штук, Білий медичний халат жіночий розмір 54 (11902 - Операційний халат багаторазового використання) – 5 штук, Білий медичний халат жіночий розмір 60 (11902 - Операційний халат багаторазового використання) – 1 штука)

Завершена

10 700.00 UAH з ПДВ
Номер: fdda150c5f824b8fbbbad8039191352e
Внутрішній номер закупівлі: 11301186
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-08-31-000900-c   
Замовник: ДЕРЖАВНА УСТАНОВА «ДОНЕЦЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР КОНТРОЛЮ ТА ПРОФІЛАКТИКИ ХВОРОБ МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ» в особі МАРІУПОЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ ФІЛІЇ ДЕРЖАВНОЇ УСТАНОВИ «ДОНЕЦЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР КОНТРОЛЮ ТА ПРОФІЛАКТИКИ ХВОРОБ МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ»
Контактна особа: Терещенко Володимир Миколайович 380629533628 lcmariupol@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Було двічі відмінено процедуру відкритих торгів по предмету: код за ДК 021:2015 - 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні тому що на участь у торгах було подано менше двох тендерних пропозицій, відповідно до оголошень № UA-2021-07-06-003866-b від 06.07.2021 року та № UA-2021-07-23-003253-c від 23.07.2021 року.
Очікувана вартість: 10 700.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Білий медичний халат жіночий розмір 46 (11902 - Операційний халат багаторазового використання)
Код ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні
Кількість 4 штуки
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 87534, Україна, Донецька область, Маріуполь, вул. Бахчіванджи, буд. 57 На карті
Білий медичний халат жіночий розмір 48 (11902 - Операційний халат багаторазового використання)
Код ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні
Кількість 3 штуки
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 87534, Україна, Донецька область, Маріуполь, вул. Бахчіванджи, буд. 57 На карті
Білий медичний халат жіночий розмір 50 (11902 - Операційний халат багаторазового використання)
Код ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні
Кількість 6 штуки
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 87534, Україна, Донецька область, Маріуполь, вул. Бахчіванджи, буд. 57 На карті
Білий медичний халат жіночий розмір 52 (11902 - Операційний халат багаторазового використання)
Код ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні
Кількість 6 штуки
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 87534, Україна, Донецька область, Маріуполь, вул. Бахчіванджи, буд. 57 На карті
Білий медичний халат жіночий розмір 54 (11902 - Операційний халат багаторазового використання)
Код ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні
Кількість 5 штуки
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 87534, Україна, Донецька область, Маріуполь, вул. Бахчіванджи, буд. 57 На карті
Білий медичний халат жіночий розмір 60 (11902 - Операційний халат багаторазового використання)
Код ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні
Кількість 1 штуки
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 87534, Україна, Донецька область, Маріуполь, вул. Бахчіванджи, буд. 57 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП КЛИМЕНКО ОЛЕКСІЙ АНАТОЛІЙОВИЧ

Оскарження: 31.08.2021 10:59 - 11.09.2021 00:00
Ціна пропозиції 10 700.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2021 10:59
Документи 2
Скарги 0

Контракти

Номер: 6f7a6adee14c4e3cbe78167ef69b61a5
Ідентифікатор договору: UA-2021-08-31-000900-c-b1
Постачальник: ФОП КЛИМЕНКО ОЛЕКСІЙ АНАТОЛІЙОВИЧ
Номер договору: 87
Сума договору: 10 700.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 10 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: до 31.12.2021 00:00
Дата підписання: 14.09.2021 00:00
Статус:
Виконаний
pdf
Договір 87.pdf
p7s
sign.p7s
p7s
sign.p7s