• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Згідно коду ДК 021:2015: 33190000-8 «Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні» (код за НК 024:2019 «Класифікатор медичних виробів»): Бокс 2-го класу біологічної безпеки серії «ББП-02» (40522 Бокс ламінарний) – 1 шт.

Згідно коду ДК 021:2015: 33190000-8 «Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні» (код за НК 024:2019 «Класифікатор медичних виробів»): Бокс 2-го класу біологічної безпеки серії «ББП-02» (40522 Бокс ламінарний) – 1 шт.

Завершена

53 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 265.00 UAH
Номер: eac7461c22724ef783bd16901b1bbcf0
Внутрішній номер закупівлі: 6130526
Ідентифікатор закупівлі: UA-2020-09-02-008391-b   
Замовник: Державна установа "Донецький обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України" в особі Маріупольської міської філії Державної установи "Донецький обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України"
Контактна особа: Терещенко Володимир Миколайович 380629533694 lcmariupol@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 53 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 265.00 UAH
Період уточнення: 02.09.2020 15:16 - 08.09.2020 12:00
Період прийому пропозицій: 02.09.2020 15:16 - 18.09.2020 12:00
Аукціон: 21.09.2020 15:42 - 21.09.2020 16:03
Період кваліфікації: 21.09.2020 16:03 - 22.09.2020 09:38
Період завантаження договору: 22.09.2020 09:38 - 12.10.2020 09:38
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Бокс 2-го класу біологічної безпеки серії «ББП-02» (40522 Бокс ламінарний)
Код ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні
Кількість 1 штуки
Період постачання до 21.12.2020
Місце постачання 87534, Україна, Донецька область, Маріуполь, вул. Бахчіванджи, буд. 57 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Салюк Олег Борисович

Оскарження: 22.09.2020 09:38 - 03.10.2020 00:00
Початкова пропозиція 52 500.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
52 500.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
22.09.2020 09:38
Документи 33
Скарги 0
ФОП Шепелєва
Початкова пропозиція 53 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
53 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 10
Скарги 0

Контракти

Номер: cce86811146d4ca9859131bdd38eaccb
Ідентифікатор договору: UA-2020-09-02-008391-b-a1
Постачальник: ФОП Салюк Олег Борисович
Номер договору: 115
Сума договору: 52 500.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: до 31.12.2020 00:00
Дата підписання: 05.10.2020 00:00
Статус:
Виконаний
pdf
Договір 115.pdf
p7s
sign.p7s
p7s
sign.p7s