• Відкриті торги
  • КЕП

Згідно коду ДК 021:2015: 33190000-8 «Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні» (код за НК 024:2019 «Класифікатор медичних виробів»): Бокс 2-го класу біологічної безпеки серії «ББП-02» (40522 Бокс ламінарний) – 1 шт.

52 500.00 UAH без ПДВ
Номер: cce86811146d4ca9859131bdd38eaccb
Ідентифікатор договору: UA-2020-09-02-008391-b-a1
Замовник: Державна установа "Донецький обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України" в особі Маріупольської міської філії Державної установи "Донецький обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України"
Постачальник: ФОП Салюк Олег Борисович
Класифікатор ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різніАналіз за цим CPV
Номер договору: 115
Дата підписання: 05.10.2020 00:00
Період дії договору: до 31.12.2020 00:00
Сума договору: 52 500.00 UAH без ПДВ
Оплачено: 52 500.00 UAH без ПДВ

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Бокс 2-го класу біологічної безпеки серії «ББП-02» (40522 Бокс ламінарний)
Код ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні
Кількість 1 штуки
Період постачання до 21.12.2020
Місце постачання 87534, Україна, Донецька область, Маріуполь, вул. Бахчіванджи, буд. 57 На карті