• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Згідно коду ДК 021:2015: 33190000-8 «Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні» (код за НК 024:2019 «Класифікатор медичних виробів»): Бокс 2-го класу біологічної безпеки серії «ББП-02» (40522 Бокс ламінарний) – 1 шт.

Згідно коду ДК 021:2015: 33190000-8 «Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні» (код за НК 024:2019 «Класифікатор медичних виробів»): Бокс 2-го класу біологічної безпеки серії «ББП-02» (40522 Бокс ламінарний) – 1 шт.

Торги не відбулися

53 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 265.00 UAH
Номер: 5755488140594ee5b9f0c5ac85937426
Внутрішній номер закупівлі: 5722605
Ідентифікатор закупівлі: UA-2020-07-27-005227-c   
Замовник: Державна установа "Донецький обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України" в особі Маріупольської міської філії Державної установи "Донецький обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України"
Контактна особа: Терещенко Володимир Миколайович lcmariupol@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 53 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 265.00 UAH
Період уточнення: 27.07.2020 15:34 - 03.08.2020 12:00
Період прийому пропозицій: 27.07.2020 15:34 - 13.08.2020 12:00
Аукціон: 14.08.2020 15:16 - 14.08.2020 15:37
Період кваліфікації: 14.08.2020 15:37 - 31.08.2020 08:28
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Бокс 2-го класу біологічної безпеки серії «ББП-02» (40522 Бокс ламінарний)
Код ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні
Кількість 1 штуки
Період постачання до 21.12.2020
Місце постачання 87534, Україна, Донецька область, Маріуполь, Бахчіванджи, буд. 57 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Салюк Олег Борисович

Оскарження: 28.08.2020 14:33 - 08.09.2020 00:00
Початкова пропозиція 52 500.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
52 500.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
28.08.2020 14:33
Документи 32
Скарги 0
ФОП Шепелєва

Оскарження: 31.08.2020 08:28 - 11.09.2020 00:00
Опубліковане повідомлення з вимогою усунення невідповідностей
Початкова пропозиція 53 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
53 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
31.08.2020 08:28
Документи 13
Скарги 0