• Відкриті торги
  • КЕП

Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні

Оголошено тендер

53 000.00 UAH
Номер: fe15ffa05fbf4d02a212df3b83bc0136
Ідентифікатор плану: UA-P-2020-07-27-004702-c
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: Державна установа "Донецький обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України" в особі Маріупольської міської філії Державної установи "Донецький обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України"
Замовник: Державна установа "Донецький обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України" в особі Маріупольської міської філії Державної установи "Донецький обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України"
Очікувана вартість: 53 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні
Примітки: Внесення змін до річного плану згідно протоколу № 121 від 27. 07. 2020 р.
Річний план закупівлі на: 2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Липень 2020
Класифікатор ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні
КЕКВ: 3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування: 27.07.2020 14:58

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Бокс 2-го класу біологічної безпеки серії «ББП-02» (40522 Бокс ламінарний)
Код ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні
Кількість 1 штуки
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума53 000.00 UAH