-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Мастильні матеріали для транспортних засобів, згідно коду CPV за ДК 021:2015 код 09210000-...×-
Мастильні матеріали для транспортних засобів, згідно коду CPV за ДК 021:2015 код 09210000-4 Мастильні засоби
- ID: UA-2025-07-30-010016-a
- Дата створення : 30.07.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26014063
АВАРІЙНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН СПЕЦІАЛЬНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ДОНЕЦЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 08588642ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засобиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Мастильні матеріали для транспортних засобів, згідно коду CPV за ДК 021:2015 код 09210000-...×-
Мастильні матеріали для транспортних засобів, згідно коду CPV за ДК 021:2015 код 09210000-4 Мастильні засоби
- ID: UA-2025-06-26-010954-a
- Дата створення : 26.06.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25728403
АВАРІЙНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН СПЕЦІАЛЬНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ДОНЕЦЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 08588642ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засобиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Мастильні матеріали для агрегатів, згідно коду CPV за ДК 021:2015 код 09210000-4 Мастильні...×-
Мастильні матеріали для агрегатів, згідно коду CPV за ДК 021:2015 код 09210000-4 Мастильні засоби
- ID: UA-2024-03-18-012628-a
- Дата створення : 18.03.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21051203
АВАРІЙНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН СПЕЦІАЛЬНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ДОНЕЦЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 08588642ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засобиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Мастильні матеріали для агрегатів, згідно коду CPV за ДК 021:2015 код 09210000-4 Мастильні...×-
Мастильні матеріали для агрегатів, згідно коду CPV за ДК 021:2015 код 09210000-4 Мастильні засоби
- ID: UA-2024-02-28-004312-a
- Дата створення : 28.02.24
- Внутрішній номер закупівлі: 20877470
АВАРІЙНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН СПЕЦІАЛЬНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ДОНЕЦЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 08588642ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засобиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Мастильні матеріали для транспортних засобів, згідно коду CPV за ДК 021:2015 код 09210000-...×-
Мастильні матеріали для транспортних засобів, згідно коду CPV за ДК 021:2015 код 09210000-4 Мастильні засоби
- ID: UA-2024-02-28-001520-a
- Дата створення : 28.02.24
- Внутрішній номер закупівлі: 20874845
АВАРІЙНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН СПЕЦІАЛЬНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ДОНЕЦЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 08588642ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засобиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Мастильні матеріали для агрегатів, згідно коду CPV за ДК 021:2015 код 09210000-4 Мастильні...×-
Мастильні матеріали для агрегатів, згідно коду CPV за ДК 021:2015 код 09210000-4 Мастильні засоби
- ID: UA-2024-02-23-012061-a
- Дата створення : 23.02.24
- Внутрішній номер закупівлі: 20845947
АВАРІЙНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН СПЕЦІАЛЬНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ДОНЕЦЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 08588642ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засобиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Мастильні матеріали для агрегатів, згідно коду CPV за ДК 021:2015 код 09210000-4 Мастильні...×-
Мастильні матеріали для агрегатів, згідно коду CPV за ДК 021:2015 код 09210000-4 Мастильні засоби
- ID: UA-2024-02-05-014997-a
- Дата створення : 05.02.24
- Внутрішній номер закупівлі: 20643931
АВАРІЙНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН СПЕЦІАЛЬНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ДОНЕЦЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 08588642ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засобиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Мастильні матеріали для транспортних засобів, згідно коду CPV за ДК 021:2015 код 09210000-...×-
Мастильні матеріали для транспортних засобів, згідно коду CPV за ДК 021:2015 код 09210000-4 Мастильні засоби
- ID: UA-2024-02-05-013026-a
- Дата створення : 05.02.24
- Внутрішній номер закупівлі: 20642033
АВАРІЙНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН СПЕЦІАЛЬНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ДОНЕЦЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 08588642ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засобиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Мастильні оливи та мастильні матеріали для транспортних засобів згідно коду CPV за ДК 021:...×-
Мастильні оливи та мастильні матеріали для транспортних засобів згідно коду CPV за ДК 021:2015 код 09210000-4 Мастильні засоби
- ID: UA-2023-12-20-021919-a
- Дата створення : 20.12.23
- Внутрішній номер закупівлі: 20173901
АВАРІЙНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН СПЕЦІАЛЬНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ДОНЕЦЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 08588642ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засобиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Мастильні оливи та мастильні матеріали для транспортних засобів згідно коду CPV за ДК 021:...×-
Мастильні оливи та мастильні матеріали для транспортних засобів згідно коду CPV за ДК 021:2015 код 09210000-4 Мастильні засоби
- ID: UA-2023-12-20-021448-a
- Дата створення : 20.12.23
- Внутрішній номер закупівлі: 20173428
АВАРІЙНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН СПЕЦІАЛЬНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ДОНЕЦЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 08588642ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засобиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Мастильні оливи та мастильні матеріали для транспортних засобів згідно коду CPV за ДК 021:...×-
Мастильні оливи та мастильні матеріали для транспортних засобів згідно коду CPV за ДК 021:2015 код 09210000-4 Мастильні засоби
- ID: UA-2023-12-03-000215-a
- Дата створення : 03.12.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19873073
АВАРІЙНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН СПЕЦІАЛЬНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ДОНЕЦЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 08588642ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засобиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Мастильні оливи та мастильні матеріали для транспортних засобів згідно коду CPV за ДК 021:...×-
Мастильні оливи та мастильні матеріали для транспортних засобів згідно коду CPV за ДК 021:2015 код 09210000-4 Мастильні засоби
- ID: UA-2023-12-03-000209-a
- Дата створення : 03.12.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19873066
АВАРІЙНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН СПЕЦІАЛЬНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ДОНЕЦЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 08588642ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засобиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Мастильні оливи та мастильні матеріали для транспортних засобів згідно коду CPV за ДК 021:...×-
Мастильні оливи та мастильні матеріали для транспортних засобів згідно коду CPV за ДК 021:2015 код 09210000-4 Мастильні засоби
- ID: UA-2023-11-22-018919-a
- Дата створення : 22.11.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19744490
АВАРІЙНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН СПЕЦІАЛЬНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ДОНЕЦЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 08588642ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засобиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Пально-мастильні матеріали, згідно коду CPV за ДК 021:2015 код 09210000-4 – Мастильні засо...×-
Пально-мастильні матеріали, згідно коду CPV за ДК 021:2015 код 09210000-4 – Мастильні засоби
- ID: UA-2023-05-09-014158-a
- Дата створення : 09.05.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17719765
АВАРІЙНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН СПЕЦІАЛЬНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ДОНЕЦЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 08588642ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засобиЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Мастильні оливи, згідно коду CPV за ДК 021:2015 код 09210000-4 Мастильні засоби- ID: UA-2021-02-03-000939-b
- Дата створення : 03.02.21
- Внутрішній номер закупівлі: 8411125
АВАРІЙНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН СПЕЦІАЛЬНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ДОНЕЦЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 08588642ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засобиЗавершена -