-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Мастильні матеріали для агрегатів, згідно коду CPV за ДК 021:2015 код 09210000-4 Мастильні засоби
Тендер Prozorro UA-2024-02-28-004312-a
Торги не відбулися
105 400.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 527.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 527.00 UAH
Номер:
85f63c692778492eb2991f2bfc952006
Внутрішній номер закупівлі:
20877470
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-02-28-004312-a
Замовник:
АВАРІЙНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН СПЕЦІАЛЬНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ДОНЕЦЬКІЙ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
08588642
-
Адреса:
85004, Україна, Донецька область, Добропілля
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Даниленко Михайло Сергійович 380976542461 arzsp.zakupivli@dn.dsns.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09210000-4 Мастильні засобиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
105 400.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
28.02.2024 11:35 - 04.03.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
28.02.2024 11:35 - 07.03.2024 12:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴105 400.00 Мастильні матеріали для агрегатів, згідно коду CPV за ДК 021:2015 код 09210000-4 Мастильні засоби