-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Мастильні оливи та мастильні матеріали для транспортних засобів згідно коду CPV за ДК 021:2015 код 09210000-4 Мастильні засоби
Тендер Prozorro UA-2023-12-03-000209-a
Торги не відбулися
16 600.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 83.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 83.00 UAH
Номер:
0ed54871678142f58a8e5089235a46a3
Внутрішній номер закупівлі:
19873066
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-12-03-000209-a
Замовник:
АВАРІЙНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН СПЕЦІАЛЬНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ДОНЕЦЬКІЙ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
08588642
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Агбаш Олександр Владиславович 380506563697 dvldon@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09210000-4 Мастильні засобиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
16 600.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
03.12.2023 16:45 - 08.12.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
03.12.2023 16:45 - 11.12.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴16 600.00 Мастильні оливи та мастильні матеріали для транспортних засобів згідно коду CPV за ДК 021:2015 код 09210000-4 Мастильні засоби