-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Мастильні оливи та мастильні матеріали для транспортних засобів згідно коду CPV за ДК 021:2015 код 09210000-4 Мастильні засоби
Оголошено тендер
16 600.00
UAH
Номер:
27d7578b1457401dbcf6236c6d245549
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-12-02-000245-c
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
АВАРІЙНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН СПЕЦІАЛЬНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ДОНЕЦЬКІЙ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
08588642
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
АВАРІЙНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН СПЕЦІАЛЬНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ДОНЕЦЬКІЙ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
08588642
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
16 600.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Мастильні оливи та мастильні матеріали для транспортних засобів згідно коду CPV за ДК 021:2015 код 09210000-4 Мастильні засоби
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
09210000-4 Мастильні засоби
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
02.12.2023 17:12
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума16 600.00 UAH