-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Мастильні матеріали для агрегатів, згідно коду CPV за ДК 021:2015 код 09210000-4 Мастильні засоби
Тендер Prozorro UA-2024-02-23-012061-a
Торги не відбулися
59 800.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 299.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 299.00 UAH
Номер:
d3fab3a8ab6f49b28944e552052ff9a4
Внутрішній номер закупівлі:
20845947
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-02-23-012061-a
Замовник:
АВАРІЙНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН СПЕЦІАЛЬНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ДОНЕЦЬКІЙ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
08588642
-
Адреса:
85004, Україна, Донецька область, Добропілля
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Даниленко Михайло Сергійович 380976542461 arzsp.zakupivli@dn.dsns.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09210000-4 Мастильні засобиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
59 800.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
23.02.2024 18:20 - 01.03.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
23.02.2024 18:20 - 04.03.2024 12:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴59 800.00 Мастильні матеріали для агрегатів, згідно коду CPV за ДК 021:2015 код 09210000-4 Мастильні засоби