-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Мастильні матеріали для агрегатів, згідно коду CPV за ДК 021:2015 код 09210000-4 Мастильні засоби
Тендер Prozorro UA-2024-02-23-012061-a
Торги не відбулися
59 800.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 299.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 299.00 UAH
Період уточнення:
23.02.2024 18:20 - 01.03.2024 00:00
Відповідь надана
4T 10W30
Номер:
bfd7e37d20894ac59853771cb5846704
Дата опублікування:
27.02.2024 17:45
Опис:
Шановний Замвонику, вимагаємо змінити технічну частину по позиції №1.2, оскільки такої оливи (4Т 10W30 за АРІ CJ-4) не існує в природі! Можливо Вам потрібна олива для автомобілів, тоді варто прибрати познчаення 4Т. Оскільки такі оливи ідуть для генераторів!
Відповідь:
Добрий день. Обсяг закупівлі мастильних матеріалів, що викладено у додатку 4 до тендерної документації (далі – Додаток 4), сформований з урахуванням наявної (фактичної) потреби в закупівлі певних видів товару. Мастильні матеріали, що закуповуються, передбачені для технічного обслуговування/роботи агрегатів (генераторів, компресорів тощо).
Вимоги замовника, що викладені зокрема в Додатку 4 є цілком реальними та обґрунтованими. Слід не погодитись з Вами, оскільки олива для дизельного двигуна за характеристиками 4Т 10w30 CJ-4 присутня на українському ринку олив.
Внесення змін в тендерну документацію не вбачається необхідним. Дякую.
Дата відповіді:
01.03.2024 15:02