• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Мастильні матеріали для агрегатів, згідно коду CPV за ДК 021:2015 код 09210000-4 Мастильні засоби

Торги не відбулися

310 960.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 554.80 UAH
Номер: cfd0cde9b29c4b9fa9878603735aab55
Внутрішній номер закупівлі: 20643931
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-02-05-014997-a   
Замовник: АВАРІЙНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН СПЕЦІАЛЬНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ДОНЕЦЬКІЙ ОБЛАСТІ
Контактна особа: Даниленко Михайло Сергійович 380976542461 arzsp.zakupivli@dn.dsns.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засобиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 310 960.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 05.02.2024 17:53 - 10.02.2024 00:00
Період прийому пропозицій: 05.02.2024 17:53 - 13.02.2024 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴310 960.00 Мастильні матеріали для агрегатів, згідно коду CPV за ДК 021:2015 код 09210000-4 Мастильні засоби