• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Мастильні матеріали для транспортних засобів, згідно коду CPV за ДК 021:2015 код 09210000-4 Мастильні засоби

Завершена

165 600.00 UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 828.00 UAH
Номер: a10caabc0cae49d9846fc7025fb532e4
Внутрішній номер закупівлі: 20874845
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-02-28-001520-a   
Замовник: АВАРІЙНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН СПЕЦІАЛЬНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ДОНЕЦЬКІЙ ОБЛАСТІ
Контактна особа: Даниленко Михайло Сергійович 380976542461 arzsp.zakupivli@dn.dsns.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засобиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 165 600.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 28.02.2024 09:50 - 04.03.2024 00:00
Період прийому пропозицій: 28.02.2024 09:50 - 07.03.2024 12:00
Період кваліфікації: 07.03.2024 12:00 - 12.03.2024 16:35
Період завантаження договору: 18.03.2024 00:00 - 28.03.2024 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴165 600.00 Мастильні матеріали для транспортних засобів, згідно коду CPV за ДК 021:2015 код 09210000-4 Мастильні засоби