• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Мастильні матеріали для транспортних засобів, згідно коду CPV за ДК 021:2015 код 09210000-4 Мастильні засоби

Оголошено тендер

165 600.00 UAH
Номер: 232d2ad04bd8432888cd8c9493a8d924
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-02-28-001548-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: АВАРІЙНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН СПЕЦІАЛЬНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ДОНЕЦЬКІЙ ОБЛАСТІ
Замовник: АВАРІЙНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН СПЕЦІАЛЬНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ДОНЕЦЬКІЙ ОБЛАСТІ
Очікувана вартість: 165 600.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Мастильні матеріали для транспортних засобів, згідно коду CPV за ДК 021:2015 код 09210000-4 Мастильні засоби
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Лютий 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засоби
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 28.02.2024 09:37

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума165 600.00 UAH