• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Пально-мастильні матеріали, згідно коду CPV за ДК 021:2015 код 09210000-4 – Мастильні засоби

Завершена

552 000.00 UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 760.00 UAH
Номер: bb8a03637bd748efaa4529a3cac94c58
Внутрішній номер закупівлі: 17719765
Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-05-09-014158-a   
Замовник: АВАРІЙНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН СПЕЦІАЛЬНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ДОНЕЦЬКІЙ ОБЛАСТІ
Контактна особа: Даниленко Михайло Сергійович 380509541230 danilenko.mc@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засобиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 552 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 09.05.2023 18:04 - 14.05.2023 00:00
Період прийому пропозицій: 09.05.2023 18:04 - 17.05.2023 12:00
Аукціон: 17.05.2023 12:01 - 17.05.2023 12:01
Період кваліфікації: 17.05.2023 12:01 - 19.05.2023 16:49
Період завантаження договору: 25.05.2023 00:00 - 04.06.2023 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴552 000.00 Пально-мастильні матеріали, згідно коду CPV за ДК 021:2015 код 09210000-4 – Мастильні засоби