-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Пально-мастильні матеріали, згідно коду CPV за ДК 021:2015 код 09210000-4 – Мастильні засоби
Тендер Prozorro UA-2023-05-09-014158-a
Завершена
552 000.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 760.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 760.00 UAH
Період уточнення:
09.05.2023 18:04 - 14.05.2023 00:00
Відповідь надана
Кількість
Номер:
800fb6993aa04c1eb050bfac0ef666e1
Дата опублікування:
11.05.2023 17:48
Опис:
Шановний Замовнику, дякуємо за зміни, проте позиція №12 залишилась без змін!
Відповідь:
Добрий вечір! Позицію 12 у додатку 4 до тендерної документації залишено без змін, оскільки олива трансмісійна ТАД-17 різними виробниками виготовляється, зокрема в упаковці (тарі) об'ємом 1 літр. Дякую.
Дата відповіді:
14.05.2023 20:00
Відповідь надана
запитання по лотам
Номер:
e299b671ff1d4ae2be53c9db5814f31c
Дата опублікування:
10.05.2023 12:30
Опис:
Чи є обов'язковою подача по всім лотам, чи можна запропонувати по окремим позиціям?
Відповідь:
Доброго дня! Згідно вимог тендерної документації закупівля здійснюється щодо предмета закупівлі в цілому, тобто пропозиції надаються учасником на весь перелік.
Дата відповіді:
11.05.2023 15:11
Відповідь надана
Кількість товару
Номер:
452b3ad34ef24a0a91f2328c8fc3c5cc
Дата опублікування:
10.05.2023 10:26
Опис:
Шановний Замовнику, прохання вказати кратну кількість товару по позиціях №9,12, оскільки дані продукції виготовляються в тарі мінімум 5літрів.
Відповідь:
Доброго дня! До тендерної документації будуть внесені відповідні зміни. Дякую
Дата відповіді:
11.05.2023 15:03