-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Пально-мастильні матеріали, згідно коду CPV за ДК 021:2015 код 09210000-4 – Мастильні засоби
Оголошено тендер
552 000.00
UAH
Номер:
d2fe78446a0944e2831a3d3003a5a31b
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-05-09-003391-c
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
АВАРІЙНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН СПЕЦІАЛЬНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ДОНЕЦЬКІЙ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
08588642
-
Адреса:
87533, Україна, Донецька область, Маріуполь, ВУЛИЦЯ ФЛОТСЬКА, будинок 66
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
АВАРІЙНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН СПЕЦІАЛЬНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ДОНЕЦЬКІЙ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
08588642
-
Адреса:
87533, Україна, Донецька область, Маріуполь, ВУЛИЦЯ ФЛОТСЬКА, будинок 66
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
552 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Пально-мастильні матеріали, згідно коду CPV за ДК 021:2015 код 09210000-4 – Мастильні засоби
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Травень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
09210000-4 Мастильні засоби
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
09.05.2023 15:22
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума552 000.00 UAH