-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Мастильні матеріали для транспортних засобів, згідно коду CPV за ДК 021:2015 код 09210000-4 Мастильні засоби
Тендер Prozorro UA-2024-02-05-013026-a
Завершена
705 100.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 525.50 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 525.50 UAH
Номер:
02d2d1d08c1142e688b533c2db644626
Внутрішній номер закупівлі:
20642033
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-02-05-013026-a
Замовник:
АВАРІЙНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН СПЕЦІАЛЬНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ДОНЕЦЬКІЙ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
08588642
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Даниленко Михайло Сергійович 380976542461 arzsp.zakupivli@dn.dsns.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09210000-4 Мастильні засобиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
705 100.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
05.02.2024 16:11 - 16.02.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
05.02.2024 16:11 - 19.02.2024 00:00
Період кваліфікації:
19.02.2024 00:01 - 23.02.2024 17:06
Період завантаження договору:
29.02.2024 00:00 - 10.03.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴705 100.00 Мастильні матеріали для транспортних засобів, згідно коду CPV за ДК 021:2015 код 09210000-4 Мастильні засоби