• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Мастильні матеріали для транспортних засобів, згідно коду CPV за ДК 021:2015 код 09210000-4 Мастильні засоби

Оголошено тендер

705 100.00 UAH
Номер: 79a5bec7e6054e3eb77c506661206d73
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-02-05-004671-b
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: АВАРІЙНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН СПЕЦІАЛЬНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ДОНЕЦЬКІЙ ОБЛАСТІ
Замовник: АВАРІЙНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН СПЕЦІАЛЬНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ДОНЕЦЬКІЙ ОБЛАСТІ
Очікувана вартість: 705 100.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Мастильні матеріали для транспортних засобів, згідно коду CPV за ДК 021:2015 код 09210000-4 Мастильні засоби
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Лютий 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засоби
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 05.02.2024 15:55

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума705 100.00 UAH