• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Мастильні матеріали для транспортних засобів, згідно коду CPV за ДК 021:2015 код 09210000-4 Мастильні засоби

Завершена

705 100.00 UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 525.50 UAH
Період уточнення: 05.02.2024 16:11 - 16.02.2024 00:00
Відповідь надана

Період постачання

Номер: 09ae84e733394ec2b82d3a3150dffc9c
Дата опублікування: 15.02.2024 21:11
Опис: Даною тендерною документацією встановлені вимоги, які фактично унеможливлюють виконання даного договору, а саме період постачання, який вказаний до 01.03.2024 року!. Зауважимо, що аукціон по даній закупівлі призначено на 19.02.2024, враховуючи процес вибору переможця та період оскарження, договір за результатами закупівлі може бути підписаний не раніше 26-27.02.2024р. Часу для доставки залишається два дні! Враховуючи значний обсяг товару, територіальну знаходженість замовника, та теперішню ситуацію в країні та з логістикою в цілому, це фактично нереально! Просимо внести зміни, та продовжити термін постачання товару!
Відповідь: Добрий вечір. Наразі триває період подання тендерних пропозицій. Дата укладення договору по цій закупівлі вочевидь невідома. Але, умови договору (додаток 5 до тендерної документації) та підпункт 4 пункту 19 постанови Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 №1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» (зі змінами) передбачають в тому числі продовження строку поставки товару. На підставі вищезазначеного, внесення змін в тендерну документацію не вбачається необхідним. Дякую.
Дата відповіді: 17.02.2024 19:40
Відповідь надана

Розбиття позицій

Номер: e069e8f275bb4bb48b3281066af0a755
Дата опублікування: 15.02.2024 21:04
Опис: Також просимо обєднати позиції №1.13 та 1.3, які також є ідентичними. Дякуємо
Відповідь: Добрий вечір. Обсяг закупівлі мастильних матеріалів, що викладено у додатку 4 до тендерної документації, сформований з урахуванням наявної (фактичної) потреби в закупівлі певних видів товару. Якщо Ви вважаєте, що позиції 1.13. і 1.3. додатку 4 до тендерної документації є ідентичними, запропонуйте одну марку/тип оливи на дві вищезазначені позиції. На підставі вищезазначеного, внесення змін в тендерну документацію не вбачається необхідним. Дякую.
Дата відповіді: 17.02.2024 19:26
Відповідь надана

Розбиття позицій

Номер: 78f201c449f44ed2a6323765c06a1987
Дата опублікування: 15.02.2024 18:35
Опис: Шановний замовнику, незрозумілим є розбиття позицій 1.6 і 1.7, оскільки за вказаними вимогами (API CI-4), вони є абсолютно однаковими. просимо об'єднати їх, тому що олива що для дизельного, що для турбодизельного двигуна але по АРІ СІ-4 і однієї в'язкості є одним і тим ж продуктом!
Відповідь: Добрий вечір. Обсяг закупівлі мастильних матеріалів, що викладено у додатку 4 до тендерної документації (далі – Додаток 4), сформований з урахуванням наявної (фактичної) потреби в закупівлі певних видів товару. Незрозуміла для учасника викладена в Додатку 4 потреба замовника не означає неправильність дій останнього. Якщо Ви вважаєте, що позиції 1.6. і 1.7. Додатку 4 є абсолютно однаковими, запропонуйте одну марку/тип оливи на дві вищезазначені позиції. На підставі вищезазначеного, внесення змін в тендерну документацію не вбачається необхідним. Дякую.
Дата відповіді: 17.02.2024 19:25
Відповідь надана

Кількості

Номер: a1d23932511f4031b68d9d9697fedf47
Дата опублікування: 15.02.2024 18:29
Опис: Шановний замовнику, одним з основних принципів публічних закупівель є максимальна економія та ефективність. Учасники публічних закупівель при поданні пропозиції повинні вказати ціну за 1 одиницю, тобто за 1л. При формуванні ціни учасники повинні враховувати вказані Вами кількості, та для одного продукту обирати товар з різним фасуванням. Економічно та історично сформовано, що чим більша тара, тим дешевша ціна за одиницю товару. Тобто наприклад ціна за 1л. оливи у каністрі 20л. буде 200грн., а вже ціна за 1л. У каністрі 1л. буде 250грн. Середня виведена ціна продукту дозволить продати каністру 20л, але уже літрова каністра в неї не попаде, і буде абсолютно економічно невигідною, та навіть більше, може бути нижче собівартості, а як відомо, відповідно до чинного законодавства України, продаж так скажемо "в мінус" прямо заборонена!Абсолютна більшість вказаних Вами позицій є не кратними 5/10/20л, відповідно Учасникам також потрібно враховувати дрібне фасування(що доречі не у всіх продуктах воно існує), тоді відповідно ціна за 1л. змушена значно зрости. Підсумовуючи вищевикладене, ми розуміємо що ви не можете зменшити кількість закуповуємого товару, оскільки є така виробнича необхідність, але збільшити можете, і це в свою чергу зможе ЗНАЧНО зекономити бюджетні кошти, що в такий важкий час для країни буде абсолютно доцільним!
Відповідь: Добрий вечір. Інформація, що викладена Вами, має односторонній та невиважений характер. 1. Щодо максимальної економії та ефективності: - підпункт 2 пункту 1 статті 5 Закону України “Про публічні закупівлі”, на який Ви частково посилаєтесь, містить також основний принцип публічної закупівлі “пропорційність”, який в тому числі полягає в тому, що витрати не повинні бути непропорційними по відношенню до фактичної потреби замовника; - закупівля певного обсягу товару наперед є необґрунтованою, оскільки витрачаються бюджетні кошти на товар, який не буде використовуватись (зберігатись на складі), замість товару іншої категорії, в якому є потреба. Разом з цим, товар має певний гарантійний (рекомендований) термін зберігання, після закінчення якого, використання товару несе за собою певні ризики. І основне – відповідно до пункту 1 статті 4 Закону України “Про публічні закупівлі” планування закупівель здійснюється на підставі наявної потреби у закупівлі товарів, робіт і послуг; 2. Щодо економічної та історичної формуванні ціни: - згоден, що при реалізації/придбанні деякого товару у великих об’ємах, ціна за одиницю може бути меншою, ніж при реалізації/придбанні цього ж товару в значно менших обсягах. Але підпадає під сумнів доцільність закупівлі з завищеними обсягами (кількістю) предмету закупівлі яка суперечить вимогам статей 4 та 5 Закону України “Про публічні закупівлі”. Разом з цим підпадає під сумнів в цілому компетентність замовника, який є бюджетною установою, та повинен неухильно дотримуватись норм чинного законодавства, в тому числі в сфері публічних закупівель. 3. Щодо можливості збільшення кількості товару, що закуповується, що значно зекономить бюджетні кошти: - задача та обов’язок замовника полягає в раціональному використанні бюджетних коштів, а не в витрачанні їх (бюджетних коштів) на придбання товарів, робіт та послуг в непотрібних обсягах, як Ви рекомендуєте. Адже як вже викладено вище, відповідно до пункту 1 статті 4 Закону України “Про публічні закупівлі” планування закупівель здійснюється на підставі наявної потреби у закупівлі товарів, робіт і послуг. На підставі вищезазначеного, внесення змін в тендерну документацію не вбачається необхідним.
Дата відповіді: 17.02.2024 19:22
Відповідь надана

Кількості

Номер: 2e46d8d936ff4911b6e09d089fe76754
Дата опублікування: 15.02.2024 18:16
Опис: Шановний замовнику, позиція 1.8. відноситься до вантажної групи, і такі оливи абсолютно усі виробники виготовляють у фасуванні щонайменше 5 л. Вказана Вами кількість не являється кратною до жодних з допустимих фасувань, відповідно забезпечити необхідний об'єм не являється можливим! Просимо внести зміни до закупівлі, та вказати кількість кратною існуючим можливим фасуванням!
Відповідь: Добрий вечір. Обсяг закупівлі мастильних матеріалів, що викладено у додатку 4 до тендерної документації, сформований з урахуванням наявної (фактичної) потреби в закупівлі певних видів товару. Внесення змін в тендерну документацію не вбачається необхідним.
Дата відповіді: 17.02.2024 19:18
Відповідь надана

евівалент

Номер: 8084dd26bb8548d18be51f92bd4be8d9
Дата опублікування: 15.02.2024 14:42
Опис: 1,15Олива трансмісійно-моторна ЕМТ-8 дана позиція відсутня в Україні.
Відповідь: Добрий вечір. Вашу інформацію прийнято до уваги. Дякую.
Дата відповіді: 17.02.2024 19:17
Відповідь надана

еквіфвалент

Номер: 5943f094409842c79bc2432ea7b2c165
Дата опублікування: 15.02.2024 14:39
Опис: 1,15 Олива трансмісійно-моторна ЕМТ-8
Відповідь: Добрий вечір. Не зрозуміло суті поставленого питання.
Дата відповіді: 17.02.2024 19:16
Відповідь надана

технічні характеристики

Номер: 76d15608a7194b65b648b2a6ebd94384
Дата опублікування: 09.02.2024 16:51
Опис: Шановний замовник. в позиції Олива для дизельного двигуна 0w30 M2C948-B допущена помилка так як даний допус використовується для оливи 5w20. прошу розглянути можливість при поданні пропозиції невраховувати допуск M2C948-B
Відповідь: Добрий день! До тендерної документації буде внесено відповідні зміни.
Дата відповіді: 12.02.2024 15:30