-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Міжмережевий екран згідно ДК 021:2015:32420000-3- Мережеве обладнання- ID: UA-2026-05-19-010204-a
- Дата створення : 19.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29270871
Головне управління Пенсійного фонду України в Одеській області ЄДРПОУ: 20987385ДК 021:2015: 32420000-3 Мережеве обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Мережеве обладнання згідно ДК 021:2015:32420000-3 Мережеве обладнання- ID: UA-2025-11-11-015826-a
- Дата створення : 11.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27083031
Головне управління Пенсійного фонду України в Одеській області ЄДРПОУ: 20987385ДК 021:2015: 32420000-3 Мережеве обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Мережеве обладнання згідно з ДК 021:2015: 32420000-3 Мережеве обладнання- ID: UA-2025-02-24-013254-a
- Дата створення : 24.02.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24525749
Головне управління Пенсійного фонду України в Одеській області ЄДРПОУ: 20987385ДК 021:2015: 32420000-3 Мережеве обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Комутатор керований згідно ДК 021:2015:32420000-3 - Мережеве обладнання- ID: UA-2024-12-04-011062-a
- Дата створення : 04.12.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23515816
Головне управління Пенсійного фонду України в Одеській області ЄДРПОУ: 20987385ДК 021:2015: 32420000-3 Мережеве обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Комутатор мережевий згідно ДК 021:2015 код 32420000-3 Мережеве обладнання- ID: UA-2024-07-25-009798-a
- Дата створення : 25.07.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22159018
Головне управління Пенсійного фонду України в Одеській області ЄДРПОУ: 20987385ДК 021:2015: 32420000-3 Мережеве обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Мережеве обладнання згідно ДК 021:2015 код 32420000-3 Мережеве обладнання- ID: UA-2023-11-23-004484-a
- Дата створення : 23.11.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19750014
Головне управління Пенсійного фонду України в Одеській області ЄДРПОУ: 20987385ДК 021:2015: 32420000-3 Мережеве обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Комутатор керований рівня 2 згідно ДК 021:2015 код 32420000-3 Мережеве обладнання- ID: UA-2023-11-22-009472-a
- Дата створення : 22.11.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19735037
Головне управління Пенсійного фонду України в Одеській області ЄДРПОУ: 20987385ДК 021:2015: 32420000-3 Мережеве обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Комутатор керований згідно ДК 021:2015 код 32420000-3 Мережеве обладнання- ID: UA-2023-09-12-013150-a
- Дата створення : 12.09.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18945734
Головне управління Пенсійного фонду України в Одеській області ЄДРПОУ: 20987385ДК 021:2015: 32420000-3 Мережеве обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Міжмережевий екран згідно ДК 021:2015 код 32420000-3 Мережеве обладнання- ID: UA-2023-09-12-012951-a
- Дата створення : 12.09.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18945534
Головне управління Пенсійного фонду України в Одеській області ЄДРПОУ: 20987385ДК 021:2015: 32420000-3 Мережеве обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Кабель мережевий, конектор згідно ДК 021:2015 код 32420000-3 Мережеве обладнання- ID: UA-2023-08-30-003730-a
- Дата створення : 30.08.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18814915
Головне управління Пенсійного фонду України в Одеській області ЄДРПОУ: 20987385ДК 021:2015: 32420000-3 Мережеве обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Комутатор керований згідно ДК 021:2015 код 32420000-3 Мережеве обладнання- ID: UA-2023-08-29-010315-a
- Дата створення : 29.08.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18808746
Головне управління Пенсійного фонду України в Одеській області ЄДРПОУ: 20987385ДК 021:2015: 32420000-3 Мережеве обладнанняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Комутатор Aruba 2530 48 Switch (J9781A) згідно ДК 021:2015 код 32420000-3 Мережеве обладн...×-
Комутатор Aruba 2530 48 Switch (J9781A) згідно ДК 021:2015 код 32420000-3 Мережеве обладнання
- ID: UA-2022-12-06-006733-a
- Дата створення : 06.12.22
- Внутрішній номер закупівлі: 16114668
Головне управління Пенсійного фонду України в Одеській області ЄДРПОУ: 20987385ДК 021:2015: 32420000-3 Мережеве обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Мережеве обладнання згідно ДК 021:2015 код 32420000-3 Мережеве обладнання- ID: UA-2022-12-06-005671-a
- Дата створення : 06.12.22
- Внутрішній номер закупівлі: 16113623
Головне управління Пенсійного фонду України в Одеській області ЄДРПОУ: 20987385ДК 021:2015: 32420000-3 Мережеве обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Комутатори згідно ДК 021:2015 код 32420000-3 Мережеве обладнання- ID: UA-2022-09-20-006279-a
- Дата створення : 20.09.22
- Внутрішній номер закупівлі: 15378349
Головне управління Пенсійного фонду України в Одеській області ЄДРПОУ: 20987385ДК 021:2015: 32420000-3 Мережеве обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Мережеве обладнання- ID: UA-2021-11-10-009799-a
- Дата створення : 10.11.21
- Внутрішній номер закупівлі: 12402895
Головне управління Пенсійного фонду України в Одеській області ЄДРПОУ: 20987385ДК 021:2015: 32420000-3 Мережеве обладнанняЗавершена -