-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Мережеве обладнання згідно ДК 021:2015 код 32420000-3 Мережеве обладнання
Тендер Prozorro UA-2023-11-23-004484-a
Категорія замовника: органи соціального страхування (Пенсійний фонд України)
Завершена
70 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 350.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 350.00 UAH
Номер:
7fbf4fd2c913483dba993c295b242fdd
Внутрішній номер закупівлі:
19750014
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-11-23-004484-a
Замовник:
Головне управління Пенсійного фонду України в Одеській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
20987385
-
Адреса:
65107, Україна, Одеська область, Одеса, вул. Канатна, буд. 83
-
Категорія:
Орган соціального страхування
Контактна особа:
Бурдейна Юлія Олександрівна +380487283839 upr@od.pfu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
32420000-3 Мережеве обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
70 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
23.11.2023 10:55 - 28.11.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
23.11.2023 10:55 - 01.12.2023 11:00
Аукціон:
04.12.2023 13:29 - 04.12.2023 13:52
Період кваліфікації:
04.12.2023 13:52 - 05.12.2023 09:38
Період завантаження договору:
11.12.2023 00:00 - 21.12.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴70 000.00 Мережеве обладнання згідно ДК 021:2015 код 32420000-3 Мережеве обладнання