-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Мережеве обладнання згідно ДК 021:2015 код 32420000-3 Мережеве обладнання
Тендер Prozorro UA-2023-11-23-004484-a
Категорія замовника: органи соціального страхування (Пенсійний фонд України)
Завершена
70 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 350.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 350.00 UAH
Період уточнення:
23.11.2023 10:55 - 28.11.2023 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим