• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Мережеве обладнання згідно ДК 021:2015 код 32420000-3 Мережеве обладнання

Оголошено тендер

70 000.00 UAH
Номер: 17df6f3f03aa4b04a0bf3d0a0d0d55c5
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-11-22-006217-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Головне управління Пенсійного фонду України в Одеській області
Замовник: Головне управління Пенсійного фонду України в Одеській області
Очікувана вартість: 70 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Мережеве обладнання згідно ДК 021:2015 код 32420000-3 Мережеве обладнання
Примітки: Категорія замовника: органи соціального страхування (Пенсійний фонд України)
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Листопад 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 32420000-3 Мережеве обладнання
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 22.11.2023 16:33

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписКошти Пенсійного фонду України
Сума70 000.00 UAH