-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Мережеве обладнання згідно ДК 021:2015:32420000-3 Мережеве обладнання
Тендер Prozorro UA-2025-11-11-015826-a
Категорія замовника: органи соціального страхування (Пенсійний фонд України)
Завершена
854 698.00
UAH з ПДВ
Номер:
66f208648c524e11bc8b3c2c30de9bec
Внутрішній номер закупівлі:
27083031
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-11-11-015826-a
Замовник:
Головне управління Пенсійного фонду України в Одеській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
20987385
-
Адреса:
65107, Україна, Одеська область, Одеса, вул. Канатна, буд. 83
-
Категорія:
Орган соціального страхування
Контактна особа:
Караман Алла Іванівна +380487283839 upr@od.pfu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
32420000-3 Мережеве обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
854 698.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
11.11.2025 16:55 - 16.11.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
11.11.2025 16:55 - 19.11.2025 16:49
Аукціон:
20.11.2025 13:44 - 20.11.2025 14:07
Період кваліфікації:
20.11.2025 14:07 - 02.12.2025 16:44
Період завантаження договору:
08.12.2025 00:00 - 18.12.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴854 698.00 Мережеве обладнання