• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Мережеве обладнання згідно ДК 021:2015:32420000-3 Мережеве обладнання

Оголошено тендер

854 698.00 UAH
Номер: 61083bc5e4014245ba5fab1e0be42c21
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-11-05-008113-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Головне управління Пенсійного фонду України в Одеській області
Замовник: Головне управління Пенсійного фонду України в Одеській області
Очікувана вартість: 854 698.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Мережеве обладнання згідно ДК 021:2015:32420000-3 Мережеве обладнання
Примітки: Категорія замовника: органи соціального страхування (Пенсійний фонд України)
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Листопад 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 32420000-3 Мережеве обладнання
КЕКВ: 3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування: 05.11.2025 12:09

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписКошти Пенсійного фонду України
Сума854 698.00 UAH