-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Комутатор керований згідно ДК 021:2015 код 32420000-3 Мережеве обладнання
Тендер Prozorro UA-2023-08-29-010315-a
Категорія замовника: органи соціального страхування (Пенсійний фонд України)
Торги не відбулися
117 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 585.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 585.00 UAH
Номер:
1469e1a54d4740a29ba9a7df110fe43d
Внутрішній номер закупівлі:
18808746
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-08-29-010315-a
Замовник:
Головне управління Пенсійного фонду України в Одеській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
20987385
-
Адреса:
65107, Україна, Одеська область, Одеса, вул. Канатна, буд. 83
-
Категорія:
Орган соціального страхування
Контактна особа:
Бурдейна Юлія Олександрівна +380487283839 upr@od.pfu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
32420000-3 Мережеве обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
117 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
29.08.2023 16:05 - 03.09.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
29.08.2023 16:05 - 06.09.2023 16:10
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴117 000.00 Комутатор керований згідно ДК 021:2015 код 32420000-3 Мережеве обладнання