-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Комутатор керований згідно ДК 021:2015 код 32420000-3 Мережеве обладнання
Оголошено тендер
117 000.00
UAH
Номер:
267e10aa638d4d1191979c6402c81fe3
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-08-29-001413-b
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Головне управління Пенсійного фонду України в Одеській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
20987385
-
Адреса:
65107, Україна, Одеська область, Одеса, вул. Канатна, буд. 83
-
Категорія:
Орган соціального страхування
Замовник:
Головне управління Пенсійного фонду України в Одеській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
20987385
-
Адреса:
65107, Україна, Одеська область, Одеса, вул. Канатна, буд. 83
-
Категорія:
Орган соціального страхування
Очікувана вартість:
117 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Комутатор керований згідно ДК 021:2015 код 32420000-3 Мережеве обладнання
Примітки:
Категорія замовника: органи соціального страхування (Пенсійний фонд України)
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
32420000-3 Мережеве обладнання
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
29.08.2023 10:45
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписКошти Пенсійного фонду України
Сума117 000.00 UAH