• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Комутатор керований згідно ДК 021:2015 код 32420000-3 Мережеве обладнання

Категорія замовника: органи соціального страхування (Пенсійний фонд України)

Завершена

117 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 585.00 UAH
Номер: 342fb366eb6245d98ae6a1d0a7adc542
Внутрішній номер закупівлі: 18945734
Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-09-12-013150-a   
Замовник: Головне управління Пенсійного фонду України в Одеській області
Контактна особа: Бурдейна Юлія Олександрівна +380487283839 upr@od.pfu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 32420000-3 Мережеве обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 117 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 12.09.2023 16:57 - 17.09.2023 00:00
Період прийому пропозицій: 12.09.2023 16:57 - 20.09.2023 17:02
Період кваліфікації: 20.09.2023 17:05 - 26.09.2023 11:00
Період завантаження договору: 02.10.2023 00:00 - 12.10.2023 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴117 000.00 Комутатор керований згідно ДК 021:2015 код 32420000-3 Мережеве обладнання