-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Міжмережевий екран згідно ДК 021:2015 код 32420000-3 Мережеве обладнання
Тендер Prozorro UA-2023-09-12-012951-a
Категорія замовника: органи соціального страхування (Пенсійний фонд України)
Завершена
1 375 500.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 6 877.50 UAH
мін. крок: 0.5% або 6 877.50 UAH
Номер:
3dc6587c9d814f9b8ed96890c90cfe80
Внутрішній номер закупівлі:
18945534
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-09-12-012951-a
Замовник:
Головне управління Пенсійного фонду України в Одеській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
20987385
-
Адреса:
65107, Україна, Одеська область, Одеса, вул. Канатна, буд. 83
-
Категорія:
Орган соціального страхування
Контактна особа:
Бурдейна Юлія Олександрівна +380487283839 upr@od.pfu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
32420000-3 Мережеве обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 375 500.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
12.09.2023 16:47 - 17.09.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
12.09.2023 16:47 - 20.09.2023 16:52
Період кваліфікації:
20.09.2023 16:52 - 22.09.2023 16:28
Період завантаження договору:
28.09.2023 00:00 - 08.10.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 375 500.00 Міжмережевий екран згідно ДК 021:2015 код 32420000-3 Мережеве обладнання