-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Міжмережевий екран згідно ДК 021:2015 код 32420000-3 Мережеве обладнання
Оголошено тендер
1 375 500.00
UAH
Номер:
b7c5f026d5a2407ba9b4cdd7cea56b01
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-09-12-001327-b
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Головне управління Пенсійного фонду України в Одеській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
20987385
-
Адреса:
65107, Україна, Одеська область, Одеса, вул. Канатна, буд. 83
-
Категорія:
Орган соціального страхування
Замовник:
Головне управління Пенсійного фонду України в Одеській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
20987385
-
Адреса:
65107, Україна, Одеська область, Одеса, вул. Канатна, буд. 83
-
Категорія:
Орган соціального страхування
Очікувана вартість:
1 375 500.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Міжмережевий екран згідно ДК 021:2015 код 32420000-3 Мережеве обладнання
Примітки:
Категорія замовника: органи соціального страхування (Пенсійний фонд України)
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
32420000-3 Мережеве обладнання
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
12.09.2023 10:18
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписКошти Пенсійного фонду України
Сума1 375 500.00 UAH