-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Міжмережевий екран згідно ДК 021:2015 код 32420000-3 Мережеве обладнання
Тендер Prozorro UA-2023-09-12-012951-a
Категорія замовника: органи соціального страхування (Пенсійний фонд України)
Завершена
1 375 500.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 6 877.50 UAH
мін. крок: 0.5% або 6 877.50 UAH
Період уточнення:
12.09.2023 16:47 - 17.09.2023 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим