-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Міжмережевий екран згідно ДК 021:2015:32420000-3- Мережеве обладнання
Тендер Prozorro UA-2026-05-19-010204-a
Категорія замовника: органи соціального страхування (Пенсійний фонд України)
Завершена
845 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
8e26b44a7d0b4fa2ad572b0eca11e4b1
Внутрішній номер закупівлі:
29270871
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-05-19-010204-a
Замовник:
Головне управління Пенсійного фонду України в Одеській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
20987385
-
Адреса:
65107, Україна, Одеська область, Одеса, вул. Канатна, буд. 83
-
Категорія:
Орган соціального страхування
Контактна особа:
Караман Алла Іванівна +380487283839 upr@od.pfu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
32420000-3 Мережеве обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
845 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
19.05.2026 15:11 - 25.05.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
19.05.2026 15:11 - 28.05.2026 10:00
Аукціон:
з 29.05.2026 15:20
Період кваліфікації:
28.05.2026 10:00 - 03.06.2026 16:03
Період завантаження договору:
09.06.2026 00:00 - 19.06.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴845 000.00 Міжмережевий екран