-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Міжмережевий екран згідно ДК 021:2015:32420000-3- Мережеве обладнання
Оголошено тендер
845 000.00
UAH
Номер:
f1dd92625552462b962db0e8c0a4a2ed
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-05-13-014372-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Головне управління Пенсійного фонду України в Одеській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
20987385
-
Адреса:
65107, Україна, Одеська область, Одеса, вул. Канатна, буд. 83
-
Категорія:
Орган соціального страхування
Замовник:
Головне управління Пенсійного фонду України в Одеській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
20987385
-
Адреса:
65107, Україна, Одеська область, Одеса, вул. Канатна, буд. 83
-
Категорія:
Орган соціального страхування
Очікувана вартість:
845 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Міжмережевий екран згідно ДК 021:2015:32420000-3- Мережеве обладнання
Примітки:
Категорія замовника: органи соціального страхування (Пенсійний фонд України)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Травень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
32420000-3 Мережеве обладнання
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
13.05.2026 15:57
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписКошти Пенсійного фонду України
Сума845 000.00 UAH