-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Кабель мережевий, конектор згідно ДК 021:2015 код 32420000-3 Мережеве обладнання
Тендер Prozorro UA-2023-08-30-003730-a
Категорія замовника: органи соціального страхування (Пенсійний фонд України)
Завершена
34 500.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 172.50 UAH
мін. крок: 0.5% або 172.50 UAH
Номер:
d68ec8be2ce44dfaae97effa119cee53
Внутрішній номер закупівлі:
18814915
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-08-30-003730-a
Замовник:
Головне управління Пенсійного фонду України в Одеській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
20987385
-
Адреса:
65107, Україна, Одеська область, Одеса, вул. Канатна, буд. 83
-
Категорія:
Орган соціального страхування
Контактна особа:
Бурдейна Юлія Олександрівна +380487283839 upr@od.pfu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
32420000-3 Мережеве обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
34 500.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
30.08.2023 11:43 - 04.09.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
30.08.2023 11:43 - 07.09.2023 11:48
Аукціон:
08.09.2023 15:58 - 08.09.2023 16:39
Період кваліфікації:
08.09.2023 16:39 - 14.09.2023 14:50
Період завантаження договору:
20.09.2023 00:00 - 30.09.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴34 500.00 Кабель мережевий, конектор згідно ДК 021:2015 код 32420000-3 Мережеве обладнання