-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Кабель мережевий, конектор згідно ДК 021:2015 код 32420000-3 Мережеве обладнання
Тендер Prozorro UA-2023-08-30-003730-a
Категорія замовника: органи соціального страхування (Пенсійний фонд України)
Завершена
34 500.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 172.50 UAH
мін. крок: 0.5% або 172.50 UAH
Період уточнення:
30.08.2023 11:43 - 04.09.2023 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим