-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Кабель мережевий, конектор згідно ДК 021:2015 код 32420000-3 Мережеве обладнання
Оголошено тендер
34 500.00
UAH
Номер:
d77ed34c984c4cfd8af193029f43707f
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-08-30-000130-b
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Головне управління Пенсійного фонду України в Одеській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
20987385
-
Адреса:
65107, Україна, Одеська область, Одеса, вул. Канатна, буд. 83
-
Категорія:
Орган соціального страхування
Замовник:
Головне управління Пенсійного фонду України в Одеській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
20987385
-
Адреса:
65107, Україна, Одеська область, Одеса, вул. Канатна, буд. 83
-
Категорія:
Орган соціального страхування
Очікувана вартість:
34 500.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Кабель мережевий, конектор згідно ДК 021:2015 код 32420000-3 Мережеве обладнання
Примітки:
Категорія замовника: органи соціального страхування (Пенсійний фонд України)
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
32420000-3 Мережеве обладнання
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
30.08.2023 08:45
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписКошти Пенсійного фонду України
Сума34 500.00 UAH