-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Придбання пально-мастильних матеріалів (талонів, «смарт-карт»): бензин А-95 для генераторі...×-
Придбання пально-мастильних матеріалів (талонів, «смарт-карт»): бензин А-95 для генераторів, дизельне паливо для дизель-генераторів
- ID: UA-2019-11-15-001885-c
- Дата створення : 15.11.19
- Внутрішній номер закупівлі: 4022300
Одеська митниця ДФС ЄДРПОУ: 39441717ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Придбання пально-мастильних матеріалів (талонів, «смарт-карт»): бензин А-95 для генераторі...×-
Придбання пально-мастильних матеріалів (талонів, «смарт-карт»): бензин А-95 для генераторів, дизельне паливо для дизель-генераторів
- ID: UA-2019-10-11-002282-b
- Дата створення : 11.10.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3883338
Одеська митниця ДФС ЄДРПОУ: 39441717ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Придбання пально-мастильних матеріалів (талонів, «смарт-карт»): бензин А-95- ID: UA-2019-09-11-000800-c
- Дата створення : 11.09.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3771610
Одеська митниця ДФС ЄДРПОУ: 39441717ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Придбання пально-мастильних матеріалів (талонів, «смарт-карт»): бензин А-95- ID: UA-2019-07-17-000502-a
- Дата створення : 17.07.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3586475
Одеська митниця ДФС ЄДРПОУ: 39441717ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Придбання пально-мастильних матеріалів (талонів, "смарт-карт")- ID: UA-2018-08-10-001845-b
- Дата створення : 10.08.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2491841
Одеська митниця ДФС ЄДРПОУ: 39441717ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Придбання пально-мастильних матеріалів (талонів, "смарт-карт")- ID: UA-2017-11-08-002588-c
- Дата створення : 08.11.17
- Внутрішній номер закупівлі: 1463565
Одеська митниця ДФС ЄДРПОУ: 39441717ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Придбання пально-мастильних матеріалів (талонів, "смарт-карт")- ID: UA-2017-10-10-001938-b
- Дата створення : 10.10.17
- Внутрішній номер закупівлі: 1264210
Одеська митниця ДФС ЄДРПОУ: 39441717ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Придбання паливно-мастильних матеріалів- ID: UA-2017-06-19-000514-a
- Дата створення : 19.06.17
- Внутрішній номер закупівлі: 998703
Одеська митниця ДФС ЄДРПОУ: 39441717ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Придбання паливно-мастильних матеріалів- ID: UA-2017-06-19-000451-c
- Дата створення : 19.06.17
- Внутрішній номер закупівлі: 998666
Одеська митниця ДФС ЄДРПОУ: 39441717ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Придбання паливно-мастильних матеріалів- ID: UA-2017-06-19-001556-b
- Дата створення : 19.06.17
- Внутрішній номер закупівлі: 998522
Одеська митниця ДФС ЄДРПОУ: 39441717ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Придбання паливно-мастильних матеріалів- ID: UA-2017-05-17-000461-a
- Дата створення : 17.05.17
- Внутрішній номер закупівлі: 889329
Одеська митниця ДФС ЄДРПОУ: 39441717ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Придбання паливно-мастильних матеріалів для дизель-генераторів митниці- ID: UA-2017-05-17-000519-c
- Дата створення : 17.05.17
- Внутрішній номер закупівлі: 889322
Одеська митниця ДФС ЄДРПОУ: 39441717ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Придбання паливно-мастильних матеріалів ДП для автотранспорту- ID: UA-2017-05-17-000530-c
- Дата створення : 17.05.17
- Внутрішній номер закупівлі: 889214
Одеська митниця ДФС ЄДРПОУ: 39441717ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Дизельне паливо- ID: UA-2016-04-21-000083-c
- Дата створення : 21.04.16
- Внутрішній номер закупівлі: 98823
Одеська митниця ДФС ЄДРПОУ: 39441717ДК 021:2015: 09134200-9 Дизельне паливоЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Бензин А-95- ID: UA-2016-03-11-000032-a
- Дата створення : 11.03.16
- Внутрішній номер закупівлі: 76704
Одеська митниця ДФС ЄДРПОУ: 39441717ДК 021:2015: 09132000-3 БензинЗавершена -