-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Придбання пально-мастильних матеріалів (талонів, "смарт-карт")
Тендер Prozorro UA-2017-10-10-001938-b
Бензин А-95 (талони) - 11072 л; дизельне паливо (талони) - 11590 л; дизельне паливо для генераторів (талони) - 5252 л
Торги не відбулися
675 244.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 6 752.44 UAH
мін. крок: 1% або 6 752.44 UAH
Номер:
d7c679fe99ae43c28bdbda760c00c926
Внутрішній номер закупівлі:
1264210
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-10-10-001938-b
Замовник:
Одеська митниця ДФС
×
-
Код ЄДРПОУ:
39441717
-
Адреса:
65078, Україна, Одеська обл., Одеса, м.Одеса, вул.Гайдара, 21 а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Стрілка Людмила +380487342825 od.sklad@customs.sfs.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
675 244.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
6 752.44 UAH
Період уточнення:
10.10.2017 21:19 - 16.10.2017 16:00
Період прийому пропозицій:
10.10.2017 21:19 - 26.10.2017 16:00
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Бензин А-95 (талони)
Кількість
11072 літр
Період постачання
10.10.2017 - 31.12.2017
дизельне паливо (талони)
Кількість
11590 літр
Період постачання
10.10.2017 - 31.12.2017
дизельне паливо для генераторів (талони)
Кількість
5252 літр
Період постачання
10.10.2017 - 31.12.2017